جستجو
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

برگزیدگان پویش همه برای تندرستی در خرداد و تیرماه معرفی شدند

برگزیدگان پویش همه برای تندرستی در خرداد و تیرماه معرفی شدند اسامی برگزیدگان چالش‌های مختلف همه برای تندرستی در چالش‌های مختلف و ماه‌های خرداد و تیرماه سال جاری اعلام و از این تلاشگران تجلیل به عمل آمد.
دوشنبه 19 آبان 1399

آموزش بدنسازی 2

آموزش بدنسازی 2 آموزش بدنسازی با استاد احد بجانی همکار سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز
دوشنبه 19 آبان 1399

به دنبال افزایش مشارکت همشهریان در پویش "همه برای تندرستی" هستیم

به دنبال افزایش مشارکت همشهریان در پویش "همه برای تندرستی" هستیم معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز از تلاش برای افزایش مشارکت همشهریان در پویش "همه برای تندرستی" خبر داد.
يکشنبه 18 آبان 1399

پویش همه برای تندرستی نشان دهنده دغدغه موجود برای ارتقای سطح سلامت همشهریان است

پویش همه برای تندرستی نشان دهنده دغدغه موجود برای ارتقای سطح سلامت همشهریان است عضو شورای شهر تبریز پویش همه برای تندرستی را نشان دهنده دغدغه موجود برای ارتقای سطح سلامتی و تندرستی شهروندان تبریزی دانست.
يکشنبه 18 آبان 1399

همه برای تندرستی، گام مهم حفظ سلامتی در شرایط سخت

همه برای تندرستی، گام مهم حفظ سلامتی در شرایط سخت معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز بر لزوم توجه هر چه بیشتر به فعالیت های ورزشی با عنایت به پویش همه برای تندرستی در دوره شیوع ویروس کرونا تاکید کرد.
يکشنبه 18 آبان 1399

آموزش بدنسازی 1

آموزش بدنسازی 1 آموزش بدنسازی با استاد احد بجانی همکار سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز
يکشنبه 18 آبان 1399

خط نستعلیق ، شناسنامه هنری ایران است

خط نستعلیق ، شناسنامه هنری ایران است استاد پیشکسوت خوشنویسی ایران خط نستعلیق را عروس خطوط ایران‌خواند و آن را شناسنامه هنری ایران معرفی کرد.
يکشنبه 18 آبان 1399

جشنواره "نقد و تلخیص کتاب" از فرصت های موثر در افزایش سرانه مطالعه است

جشنواره "نقد و تلخیص کتاب" از فرصت های موثر در افزایش سرانه مطالعه است رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز گفت: جشنواره "نقد و تلخیص کتاب" از فرصت های موثر در افزایش سرانه مطالعه است.
شنبه 17 آبان 1399

جشنواره نقد و تلخیص کتاب در خانه اختتام

جشنواره نقد و تلخیص کتاب در خانه اختتام معاون فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز گفت: افراد منتخب جشنواره کتابخوانی نقد و تلخیص کتاب که به همت بنیاد پژوهشی شهریار و مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز برگزار شده بود، مشخص شدند.
شنبه 17 آبان 1399

24 فرهنگسرای خصوصی مجوز فعالیت گرفته اند

24 فرهنگسرای خصوصی مجوز فعالیت گرفته اند معاون فرهنگی اجتماعی شهردار تبریز گفت: 24 فرهنگسرای خصوصی مجوز فعالیت گرفته اند.
شنبه 17 آبان 1399