جستجو
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

21 مهر روز ملی خوشنویسی

 21 مهر روز ملی خوشنویسی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز این افتخار را داشت که طی سالهای گذشته با ارج نهادن به این هنر ملی، زمینه بهره مندی از جلوه های این هنر را فراهم آورد.
دوشنبه 21 مهر 1399

یاد شهدای مرزبان گرامی یاد

یاد شهدای مرزبان گرامی یاد یاد مرزبانان و جوانان رشید میهن اسلامی را در که در پاسداری از مرزهای این سرزمین، جان خود را فدا کردند گرامی می داریم.
دوشنبه 21 مهر 1399

طواف پیکر شهدای خان طومان در حرم مطهر رضوی

 طواف پیکر شهدای خان طومان در حرم مطهر رضوی نماز بر پیکر مطهر شهدای خان طومان به امامت آیت الله علم الهدی در حرم مطهر رضوی اقامه شد.
دوشنبه 21 مهر 1399

نمایشگاه الناز سیاسی در پیاده راه ارک

نمایشگاه الناز سیاسی در پیاده راه ارک نمایشگاهی از آثار الناز سیاسی، با محوریت توجه به فرمایشات حضرت علی (ع) در محل پیاده راه ارک گشایش یافت.
دوشنبه 21 مهر 1399

بیستم مهرماه، روز حافظ شیرازی

بیستم مهرماه، روز حافظ شیرازی بیستم مهرماه، روز ملی حضرت لسان الغیب، حافظ شیرازی، مبارک باد.
يکشنبه 20 مهر 1399

گزارش تصویری از آئین تشییع پیکر کامیار شکیایی

گزارش تصویری از آئین تشییع پیکر کامیار شکیایی پیکر کامیار شکیبایی، هنرمند برجسته تئاتر تبریزی که چندی پیش به دیار باقی شتافت، تشییع و در قطعه هنرمندان وادی رحمت به خاک سپرده شد.
يکشنبه 20 مهر 1399

رویکردمان توجه به ورزش پایه و استعدادیابی است

رویکردمان توجه به ورزش پایه و استعدادیابی است معاون تربیت‌بدنی سپاه تبریز با اشاره به فعالیت‌های صورت گرفته برای رشد و پیشرفت ورزش در سطح جامعه، رویکرد این مجموعه را توجه به ورزش پایه و استعدادیابی عنوان کرد.
يکشنبه 20 مهر 1399

حمایت‌های شهرداری باعث ایجاد انگیزه در ورزشکاران بوده است

حمایت‌های شهرداری باعث ایجاد انگیزه در ورزشکاران بوده است رئیس هیئت والیبال شهرستان تبریز حمایت‌های شهرداری از این رشته ورزشی را موجب دلگرمی و انگیزه مضاعف ورزشکاران دانست.
يکشنبه 20 مهر 1399

با همکاری و هم‌افزایی به دنبال توسعه ورزش همگانی هستیم

با همکاری و هم‌افزایی به دنبال توسعه ورزش همگانی هستیم معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در مراسم امضای تفاهم‌نامه با هیئت والیبال شهرستان تبریز از انعقاد تفاهم‌نامه و هم‌افزایی با هیئت‌های ورزشی برای توسعه ورزش همگانی خبر داد.
يکشنبه 20 مهر 1399

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمیدی:

برای توسعه ورزش محلات و همگانی کردن ورزش تلاش می کنیم

برای توسعه ورزش محلات و همگانی کردن ورزش تلاش می کنیم معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در جلسه امضا تفاهم‌نامه با هیئت والیبال شهرستان تبریز از تلاش این مجموعه برای توسعه ورزش در سطح محلات و همگانی کردن ورزش خبر داد.
يکشنبه 20 مهر 1399