چهارشنبه 25 فروردين 1400 _
  جستجو
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

تکمچی ها در تبریز همچنان میزبانان نوروزند

تکمچی ها در تبریز همچنان میزبانان نوروزند تکمچی ها، همچنان در خلال برنامه های ویژه نوروز که توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برگزار می شود، به اجرای برنامه خواهند پرداخت.
شنبه 5 فروردين 1391

دیدار مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از بیمارستان کودکان تبریز

دیدار مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از بیمارستان کودکان تبریز مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در سومین روز نوروز، به دیدار کودکان بستری شده در بیمارستان کودکان این شهر رفت.
جمعه 4 فروردين 1391

بهاریه، پیام آور بهار و فرهنگ شهروندی

بهاریه، پیام آور بهار و فرهنگ شهروندی نشریه بهاریه، ویژه نامه بهاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز همزمان با آغاز سال نو و بهار طبیعت منتشر و میان شهروندان و مسافران نوروزی توزیع شد.
پنجشنبه 3 فروردين 1391

استقبال از بهار با پنج هزار متر مربع بنر توسط موسسه فرهنگی هنری هاتف شهر

استقبال از بهار با پنج هزار متر مربع بنر توسط موسسه فرهنگی هنری هاتف شهر
روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، به نقل از مدیر موسسه فرهنگی، هنری و تبلیغاتی هاتف شهر اعلام کرد: این موسسه در استقبال از بهار طبیعت و سال نو، بیش از پنج هزار متر مربع بنر و اقلام فرهنگی را چاپ و در سازه های تبلیغاتی شهر تبریز نصب کرده است.
چهارشنبه 2 فروردين 1391

پیام نوروزی سال 1391/ سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی

پیام نوروزی سال 1391/ سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی بخش مهمی از جهاد اقتصادی مسئله‏ ى تولید ملی است که اگر ملت با همت، عزم و آگاهی و با همراهی برنامه ریزی درست مسئولان بتواند مشکل تولید داخلی را حل کند بدون تردید بر چالشهایی که دشمن ایجاد می کند غلبه خواهد کرد.
سه شنبه 1 فروردين 1391

تکمچی ها در تبریز پیام نوروز را می رسانند

تکمچی ها  در تبریز پیام نوروز را می رسانند تکمچی ها، سایاچی ها و .... همزمان با آغاز سال نو، پیام نوروز و آغاز بهار طبیعت را به گوش مهمانان و گردشگران نوروزی تبریزمی رسانند.
سه شنبه 1 فروردين 1391

نمایشگاه صنایع دستی و سوغات تبریز، میزبان مهمانان و گردشگران نوروزی

نمایشگاه صنایع دستی و سوغات تبریز، میزبان مهمانان و گردشگران نوروزی نمایشگاه صنایع دستی و سوغات تبریز، از اول فروردین ماه در محل عمارت شهرداری تبریز میزان مهمانان و گردشگران نوروزی است.
سه شنبه 1 فروردين 1391

حبوبات نقاشی شده در یادمان مفاخر آذربایجان به نمایش در می آیند

حبوبات نقاشی شده در یادمان مفاخر آذربایجان به نمایش در می آیند مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، از برگزاری نمایشگاهی از آثار نقاشی شده رونگ روغن، بر روی حبوبات در ایانم نوروز خبر داد.
يکشنبه 28 اسفند 1390

مسابقه پیامکی تبریز در یک نگاه برگزار می شود

مسابقه پیامکی تبریز در یک نگاه برگزار می شود روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از برگزاری مسابقه پیامکی تبریز در یک نگاه، در ایام نوروز خبر داد.
يکشنبه 28 اسفند 1390

مسافران نوروزی، راوی خاطرات نوروزی خود از تبریز می شوند

مسافران نوروزی، راوی خاطرات نوروزی خود از تبریز می شوند مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: نخستین مسابقه سفرنامه نویسی تبریز با هدف ارزیابی نظرات و آرای شهروندان گرامی و مسافران نوروزی توسط این سازمان برگزار می شود.
يکشنبه 28 اسفند 1390