جستجو
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مراسم جشن میلاد امام هشتم در «زیر سایه خورشید»

مراسم جشن میلاد امام هشتم در «زیر سایه خورشید» به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، مراسم جشن «زیر سایه خورشید» همزمان با میلاد مسعود امام رضا(ع) در مجتمع فرهنگی ورزشی صدرا برگزار شد.
چهارشنبه 28 مهر 1389

«حماسه ماندگار» به مناسبت هفته دفاع مقدس

«حماسه ماندگار» به مناسبت هفته دفاع مقدس «حماسه ماندگار» در گرامیداشت سی امین سالروز آغاز هفته دفاع مقدس به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز و به مناسبت گرامیداشت رشادتهای جانبازان و فرزندان این مرز و بوم در حراست و پاسداری از مرزهای آبی و خاکی کشور به مدت دو روز در تالار فتح خیبر تبریز برگزار شد.
پنجشنبه 8 مهر 1389

ماه خدا همرا با «کتاب رمضان»

ماه خدا همرا با «کتاب رمضان» همزمان با فرا رسیدن ماه صیام و عبادت، کتاب رمضان به انضمام گزیده اعمال و دعاهای ماه مبارک رمضان چاپ و توزیع شد.
دوشنبه 25 مرداد 1389

تابستانه منتشر شد

تابستانه منتشر شد «تابستانه» عنوان نشریه ای است که برای فصل تابستان شهروندان تهیه و در تیراژ بالا چاپ و منتشر شده و در آخرین گام سومین جشنواره تابستانی تبریز به شهروندان عزیز تبریز اهدا شد.
چهارشنبه 20 مرداد 1389

«راهنما» کتابی برای معرفی کوتاه تبریز

«راهنما» کتابی برای معرفی کوتاه تبریز «راهنما» عنوان کتابی است که به منظور معرفی کوتاه شهر تبریز چاپ و منتشر شده است.
يکشنبه 20 تير 1389

«مهاجر» ویژه نامه شهادت سید مصطفی الموسوی

«مهاجر» ویژه نامه شهادت سید مصطفی الموسوی «مهاجر»ویژه نامه ای است که به مناسبت شهادت جانباز و رزمنده سرافراز دفاع مقدس سید مصطفی الموسوی چاپ و منتشر شد.
دوشنبه 10 خرداد 1389

یادنامه سرداران شهید آذربایجان

یادنامه سرداران شهید آذربایجان به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادی خرمشهر و عملیات غرور آفرین فتح المبین و افتتاح فرهنگسرای پایداری، چاپ دوم ویژه نامه «یادنامه» با هدف معرفی 5 سردار شهید آذربایجان، شهیدان مهدی و حمید باکری، شهید حسن شفیع زاده، شهید مرتضی یاغچیان و شهید علی تجلایی به مدیر مسئولی و سردبیری حسین نجفی و شمارگان 20 هزار جلد منتشر شد.
چهارشنبه 5 خرداد 1389

نوروزنامه منتشرشد

نوروزنامه منتشرشد ویژه نامه نوروزی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز به نام «نوروزنامه» در تیراژ وسیع منتشر و توزیع شد.
سه شنبه 25 اسفند 1388

رندان طنز به دور هم حلقه زدند

رندان طنز به دور هم حلقه زدند شب شعر "در حلقه رندان " با حضور اساتيد شعر طنز برگزار شد. طبق اعلام روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز،‌ اين شب شعر در راستای تداوم برنامه های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز با حضور علاقمندان شعر طنز 19 اسفند در تالار خاقاني خانه فرهنگ تبريز برگزار شد.
پنجشنبه 20 اسفند 1388

خانه داستان نویسان تبریز

خانه داستان نویسان تبریز این خانه با هدف ایجاد بستر برای داستان نویسان تبریز و حمایت از ادبیات داستانی آغاز به کار کرده است و در حال حاضر جلسات عمومی و داستان خوانی در آمفی تئاتر فرهنگسرای پایداری سازمان برگزار می گردد.
شنبه 15 اسفند 1388