جستجو
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

شهر کتاب، هدیه ای برای شهروندان تبریزی

شهر کتاب، هدیه ای برای شهروندان تبریزی با حضور اهالی فرهنگ، نویسندگان، مسئولان شهری و شهردار کلانشهر تبریز، اولین شهر کتاب تبریز در محل پارک مفاخر آذربایجان افتتاح شد.
شنبه 25 تير 1390

فراهم كردن زمينه نشاط مردم قابل ستايش است

فراهم كردن زمينه نشاط مردم قابل ستايش است نويسنده شاخص عرصه كتاب كودك و نوجوان گفت: هر اقدامي كه موجب فراهم كردن زمينه اي براي نشاط و شادي مردم و كودكان در جامعه باشد، قابل ستايش است و بايد از آن حمايت كرد.
جمعه 24 تير 1390

صد دانه یاقوت، بر بال باد عصرگاهی تبریز

صد دانه یاقوت، بر بال باد عصرگاهی تبریز ویژه برنامه «صد دانه یاقوت» با حضور کودکان و نوجوانان علاقمند به ادبیات و مصطفی رحماندوست، شاعر و نویسنده برجسته ادبیات کودک و نوجوان برگزار شد.
پنجشنبه 23 تير 1390

بوستان شمس تبريزي اولین میزبان جنگ شبانگاهی تبریز

بوستان شمس تبريزي اولین میزبان جنگ شبانگاهی تبریز نخستین جنگ شبانگاهی چهارمین جشنواره تابستانی تبریز در بوستان شمس تبريزي، از پارک های منطقه یک تبریز برگزار شد.
پنجشنبه 23 تير 1390

جنگ شبانگاهی بوستان آخماقیه میزبان مردم تبریز

جنگ شبانگاهی بوستان آخماقیه میزبان مردم تبریز چهارمین جشنواره تابستانی تبریز، به همت شهرداری منطقه 7 برنامه جنگ شادی با حضور جمع کثیری از شهروندان منطقه در محل بوستان آخماقیه برگزار شد.
چهارشنبه 22 تير 1390

آسمان تبریز، نور باران می شود

آسمان تبریز، نور باران می شود همزمان با اعیاد شعبانیه و در سالروز میلاد منجی عالم بشریت، با برگزاری مراسم نورافشانی و آتش بازی آسمان تبریز نورباران می شود.
چهارشنبه 22 تير 1390

«ديوارهاي شهر من»، عكاسي مي شوند

«ديوارهاي شهر من»،  عكاسي مي شوند مدير عامل سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز از برگزار مسابقه عكاسي «ديوارهاي شهرمن» توسط اين سازمان خبر داد.
سه شنبه 21 تير 1390

«صد دانه یاقوت» در دست کودکان تبریزی

«صد دانه یاقوت» در دست کودکان تبریزی با حضور مصطفی رحماندوست، شاعر و نویسنده برجسته کودک و نوجوان در تبریز، چهارمین جشنواره تابستانی تبریز حال و هوایی دیگر به خود می گیرد.
سه شنبه 21 تير 1390

خانه ختایی قصه های نگفته تبریز را بازگو می کند

خانه ختایی قصه های نگفته تبریز را بازگو می کند ایفاگر نقش شهریار در سریال این شاعر نامی، تبریز را شهر حماسه و فرهنگ و یادآور خاطرات ارزشمند و قابل افتخار از سالهای دور معرفی نمود.
دوشنبه 20 تير 1390

نشر شهر، زمینه ساز شکوفایی چاپ و نشر تبریز است

نشر شهر، زمینه ساز شکوفایی چاپ و نشر تبریز است مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از آغاز به کار قریب الوقوع نشر شهر و شهر كتاب به همت این سازمان خبر داد.
يکشنبه 19 تير 1390