جستجو
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

ساختن مدینه فاضله با دین مداری اجتماعی ممکن است

ساختن مدینه فاضله با دین مداری اجتماعی ممکن است مسئول مجمع دینی فرهنگی تسنیم تبریز، عمل به نمودهای دین مداری اجتماعی در نشریه شهر من را راهی برای برای ساختن مدینه فاضله دانست.
پنجشنبه 3 شهريور 1390

پاس ايثار

پاس ايثار روزنامه مهد آزادي، در شماره روز اول شهريور در مطلبي با عنوان "پاس ايثار" و به قلم آقاي علي بهاري راد، از شهروندان تبريزي، به بحث در خصوص نشريات شهر من 2 و 3 كه از سوي سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز منتشر شده است پرداخته است.
چهارشنبه 2 شهريور 1390

شبهای رمضان شهر تبریز با «شهر من» معنوی تر شده است

شبهای رمضان شهر تبریز با «شهر من» معنوی تر شده است توزیع گسترده شماره های دوم و سوم نشریه «شهر من» در سطح شهر تبریز، بازتاب گسترده ای در میان اقشار مختلف مردم داشته است.
شنبه 29 مرداد 1390

دیوارهای شهر من در حافظه دوربین شهروندان ثبت شدند

دیوارهای شهر من در حافظه دوربین شهروندان ثبت شدند مسابقه عکاسی دیوارهای شهر من پس از اعلام زمان ارسال آثار با استقبال گسترده همشهریان تبریزی مواجه شده و تاکنون آثار بسیار قوی و متفاوتی برای شرکت در این مسابقه ارسال شده است.
سه شنبه 25 مرداد 1390

دعای شبهای ماه مبارک رمضان زیر سایه حضرت علی اکبر(ع)

دعای شبهای ماه مبارک رمضان زیر سایه حضرت علی اکبر(ع) حسینیه حضرت علی اکبر(ع) تبریز با برگزاری مراسم های معنوی مختلف در تمام شبهای ماه مبارک رمضان میزبان شهروندان متدین تبریز است.
يکشنبه 23 مرداد 1390

فروش ویژه شهر کتاب تبریز در ماه مبارک رمضان

فروش ویژه شهر کتاب تبریز در ماه مبارک رمضان شهر کتاب تبریز، در روزهای پر خیر و برکت ماه مبارک رمضان، کتاب ها و محصولات فرهنگی خود را با تخفیف ویژه به فروش می رساند.
يکشنبه 23 مرداد 1390

طنین نوای قرآن در بهار قر آن تبریز

طنین نوای قرآن در بهار قر آن تبریز همزمان با حلول بهار قرآن در شهر تبریز، طنین کلام الهی در قالب مسابقه «قرآن در بهار قرآن» در این شهر طنین انداز می شود.
يکشنبه 23 مرداد 1390

شهر من در خانه شهروندان تبریزی

شهر من در خانه شهروندان تبریزی دومین شماره نشریه شهر من، همزمان با آغازین روزهای ماه مبارک رمضان منتشر شد.
سه شنبه 18 مرداد 1390

روز خبرنگار، روز تکریم آگاهی است

روز خبرنگار، روز تکریم آگاهی است مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز فرارسیدن روز خبرنگار را به تمامی اصحاب قلم و اندیشه کشور و شهر تبریز تبریک گفت.
دوشنبه 17 مرداد 1390

جشنواره های موضوعی، مکانی برای کشف استعدادها هستند

جشنواره های موضوعی، مکانی برای کشف استعدادها هستند هنرمند برجسته تبریزی، با تمجید از برگزاری چهارمین جشنواره تابستانی تبریز، این جشنواره و برنامه های آن را فرصتی برای کشف استعدادها معرفی نمود.
يکشنبه 16 مرداد 1390