سه شنبه 24 فروردين 1400 _
  جستجو
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

"خوابم میاد" در نمای نزدیک ششم

"خوابم میاد" در نمای نزدیک ششم ششمین ویِژه برنامه نمای نزدیک با اکران فیلم سینمایی "خوابم میاد" همراه خواهد بود.
پنجشنبه 2 شهريور 1391

فروش آثار استاد دائم امید به نفع زلزله زدگان

فروش آثار استاد دائم امید به نفع زلزله زدگان استاد علی دائم امید، هنرمند برجسته خوشنویسی تبریز در اقدامی مبتکرانه با برپایی نمایشگاهی از آثار خود اعلام کرده است که عواید حاصل از فروش آثار هنری خود را به زلزله زدگان استان اختصاص دهد.
دوشنبه 30 مرداد 1391

فراگیری مطبوعات نسبت به کتاب در جامعه فرهنگی ما بیشتر است

فراگیری مطبوعات نسبت به کتاب در جامعه فرهنگی ما بیشتر است یک نویسنده و پژوهشگر کتاب و رسانه فراگیری مطبوعات را در جامعه فرهنگی ایران بیشتر و ماندگار تر از کتاب توصیف کرد.
چهارشنبه 25 مرداد 1391

تسلیت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز به مناسبت زلزله در اخیر این استان

تسلیت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز به مناسبت زلزله در اخیر این استان
سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز با صدور اطلاعیه ای، حادثه تلخ زلزله شهرستان های اهر، ورزقان و هریس را به بازماندگان این زلزله، مجروحان و مردم این استان تسلیت گفت.
دوشنبه 23 مرداد 1391

"نقش مطبوعات و ارتباط آن در ادبیات داستانی معاصر ایران" بررسی می شود

"نقش مطبوعات و ارتباط آن در ادبیات داستانی معاصر ایران" بررسی می شود نشست تخصصی نقش مطبوعات و ارتباط آن در ادبیات داستانی معاصر ایران با حضور سیدعلی کاشفی خوانساری نویسنده کتاب کودک در تبریز مورد بررسی می گیرد.
دوشنبه 23 مرداد 1391

فراخوان جشنواره ادبی دفاع مقدس

فراخوان جشنواره ادبی دفاع مقدس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز به مناسبت سالروز آغاز جنگ تحمیلی و گرامیداشت یاد و خاطره دلاوران هشت سال دفاع مقدس برگزار می کند.
شنبه 21 مرداد 1391

ميزبانی مسابقات بين‌المللی قرآن دانشجويان افتخاری بزرگ برای شهر تبريز

ميزبانی مسابقات بين‌المللی قرآن دانشجويان افتخاری بزرگ برای شهر تبريز شهردارتبریز گفت: ميزبانی مسابقات بين‌المللی قرآن دانشجويان افتخاری بزرگ برای شهر تبريز است.
سه شنبه 10 مرداد 1391

تبريز، ميزبان بزرگ‌ترين رويداد قرآني جهان اسلام

تبريز، ميزبان بزرگ‌ترين رويداد قرآني جهان اسلام مديرعامل سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز از برگزاري چهارمين دوره مسابقات بين‌المللي قرآني دانشجويان مسلمان جهان در تبريز خبر داد.
دوشنبه 2 مرداد 1391

درخشش همکار سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در پنجمین جشنواره حضرت علی اکبر(ع)

درخشش همکار سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در پنجمین جشنواره حضرت علی اکبر(ع) همکار سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، در پنجمین جشنواره استانی حضرت علی اکبر (ع) برای دومین بار پیاپی موفق به کسب تندیس این جشنواره شد.
پنجشنبه 29 تير 1391

جعفر ابراهیمی، میهمان ویژه فرهنگسرای تابستانه تبریز

جعفر ابراهیمی، میهمان ویژه فرهنگسرای تابستانه تبریز نویسنده و شاعر حوزه کودک، شامگاه گذشته مهمان ویژه فرهنگسرای تابستانه تبریز بود و با حضور در غرفه کودک و نوجوان این فرهنگسرا در جریان خلاقیت های ادبی و فرهنگی این غرفه قرار گرفت.
پنجشنبه 29 تير 1391