جستجو
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

انجام اقدامات فرهنگی بخشی ازمسئولیت شهرداری هاست

انجام اقدامات فرهنگی بخشی ازمسئولیت شهرداری هاست معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تبریز گفت: انجام اقدامات فرهنگی بخشی از مسئولیت های تعریف شده و مدون شهرداری هاست و شهرداری ها موظف به پرداختن اصولی به آنها هستند.
پنجشنبه 25 فروردين 1390

چهره تبریز متحول شده است

چهره تبریز متحول شده است رییس شورای اسلامی کلانشهر تبریز گفت: بسیاری از مهمانان و مسافران که پس از سالها به تبریز مسافرت می کنند اذعان دارند که چهره شهر تبریز متحول شده و تبریز به شهری ایده آل برای زندگی و کار تبدیل شده است.
پنجشنبه 25 فروردين 1390

جشنواره تخم مرغ های نوروزی نفرات برترخود را شناخت

جشنواره تخم مرغ های نوروزی نفرات برترخود را شناخت نخستین جشنواره تخم مرغ های نوروزی با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
پنجشنبه 25 فروردين 1390

انعکاس یک هزار مطلب از تخم مرغ های نوروزی در فضای مجازی

انعکاس یک هزار مطلب از تخم مرغ های نوروزی در فضای مجازی نخستین جشنواره "تخم مرغ های نوروزی" در یک ماه گذشته بیش از یک هزار و 190 مطلب را در فضای اینترنت به خود اختصاص داد.
چهارشنبه 24 فروردين 1390

سال 90، سال بالندگی فعالیت های فرهنگی و هنری شهر است

سال 90، سال بالندگی فعالیت های فرهنگی و هنری شهر است مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از سال90 به عنوان سال بالندگی فعالیت های فرهنگی و هنری شهر یاد کرد.
سه شنبه 23 فروردين 1390

نویسنده کتاب کودک: کار درعرصه کتاب کودک، لذت بخش است

نویسنده کتاب کودک: کار درعرصه کتاب کودک، لذت بخش است یک نویسنده کتاب کودک گفت: کار در عرصه کتاب کودک و نوجوان لذتبخش و امیدوار کننده است.
سه شنبه 23 فروردين 1390

تخم مرغ های نوروزی نفرات برتر خود را می شناسند

تخم مرغ های نوروزی نفرات برتر خود را می شناسند مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: نخستین جشنواره تخم مرغ های نوروزی با معرفی نفرات برتر، روز چهارشنبه 24 فروردین ماه به کار خود پایان خواهد داد.
دوشنبه 22 فروردين 1390

87 درصد بازدیدکنندگان، جشنواره تخم مرغ های نوروزی را "عالی" توصیف کردند

87 درصد بازدیدکنندگان، جشنواره تخم مرغ های نوروزی را "عالی" توصیف کردند 87 درصد از بازدیدکنندگان نمایشگاه تخم مرغ های نوروزی این جشنواره را عالی توصیف کرده و بر استمرار آن در سال آینده تاکیدکردند .
دوشنبه 22 فروردين 1390

مشاورفرهنگی سازمان: تبریز باید جایگاه فرهنگی خود را باز یابد

مشاورفرهنگی سازمان: تبریز باید جایگاه فرهنگی خود را باز یابد مشاور فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز و دبیر نخستین جشنواره کتاب سال تبریز بر ضرورت بازیابی جایگاه فرهنگی تبریز، که گذشته درخشانی داشت تاکید کرد.
دوشنبه 22 فروردين 1390

خانه داستان نویسان سازمان، کارگاه های تخصصی داستان نویسی برگزار می کند

خانه داستان نویسان سازمان، کارگاه های تخصصی داستان نویسی برگزار می کند دبیراجرایی خانه داستان سازمان فرهنگی شهرداری تبریز اعلام کرد: این خانه در سالجاری برای تحقق اهداف خود در راستای احیای برنامه های خانه داستان، کارگاه های تخصصی داستان نویسی برگزارخواهد کرد.
دوشنبه 22 فروردين 1390