جستجو
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

نمایشگاه صنایع دستی و سوغات تبریز، میزبان مهمانان و گردشگران نوروزی

نمایشگاه صنایع دستی و سوغات تبریز، میزبان مهمانان و گردشگران نوروزی نمایشگاه صنایع دستی و سوغات تبریز، از اول فروردین ماه در محل عمارت شهرداری تبریز میزان مهمانان و گردشگران نوروزی است.
سه شنبه 1 فروردين 1391

حبوبات نقاشی شده در یادمان مفاخر آذربایجان به نمایش در می آیند

حبوبات نقاشی شده در یادمان مفاخر آذربایجان به نمایش در می آیند مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، از برگزاری نمایشگاهی از آثار نقاشی شده رونگ روغن، بر روی حبوبات در ایانم نوروز خبر داد.
يکشنبه 28 اسفند 1390

مسابقه پیامکی تبریز در یک نگاه برگزار می شود

مسابقه پیامکی تبریز در یک نگاه برگزار می شود روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از برگزاری مسابقه پیامکی تبریز در یک نگاه، در ایام نوروز خبر داد.
يکشنبه 28 اسفند 1390

مسافران نوروزی، راوی خاطرات نوروزی خود از تبریز می شوند

مسافران نوروزی، راوی خاطرات نوروزی خود از تبریز می شوند مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: نخستین مسابقه سفرنامه نویسی تبریز با هدف ارزیابی نظرات و آرای شهروندان گرامی و مسافران نوروزی توسط این سازمان برگزار می شود.
يکشنبه 28 اسفند 1390

سفره های هفت سین در قاب دوربین

سفره های هفت سین در قاب دوربین به ابتکار سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز مسابقه ای برای انتخاب بهترین عکس ثبت شده از سفره هفت سین هموطنان برگزار می شود.
شنبه 27 اسفند 1390

برگزاری نمایشگاه نقاشی رنگ روغن با ابعاد ذره بینی در نوروز 91

برگزاری نمایشگاه نقاشی رنگ روغن با ابعاد ذره بینی در نوروز 91 نمایشگاهی از آثار نقاشی با رنگ روغن در ابعاد ذره بینی، کار استاد داود زمانی آذر در ایام نوروز 91، در محل یادمان مفاخر آذربایجان برگزار خواهد شد.
سه شنبه 23 اسفند 1390

طلوع نام تبریز در سومین جشنواره نمایشنامه خوانی طلوع

طلوع نام تبریز در سومین جشنواره نمایشنامه خوانی طلوع یکی از هنرمندان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، در سومین جشنواره نمایشنامه خوانی طلوع برای شهرمان افتخارآفرینی نمود.
سه شنبه 23 اسفند 1390

درخشش همکار هنرمند سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در اولین جشنواره هنری سپاه

درخشش همکار هنرمند سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در اولین جشنواره هنری سپاه علی مجیدپور، همکار هنرمند سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، در اولین جشنواره سراسری جشنواره ملی تئاتر، سرود و تواشیح سپاه، موفق به کسب سه عنوان جایزه از این جشنواره برای نمایش «برگزین» شد.
دوشنبه 22 اسفند 1390

ابتکارات فرهنگی بدیع و مردم پسند، مورد توجه قرار می گیرد

ابتکارات فرهنگی بدیع و مردم پسند، مورد توجه قرار می گیرد فرماندار شهرستان تبریز، طی نامه ای اقدامات اجرا شده توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز را بدیع و مورد پسند مردم شهر ارزیابی نمود.
دوشنبه 22 اسفند 1390

هویت فرهنگی و فقهی تبریز و آذربایجان در همه جای ایران شناخته شده است

هویت فرهنگی و فقهی تبریز و آذربایجان در همه جای ایران شناخته شده است
معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز گفت: هویت فرهنگی و فقهی تبریز و آذربایجان یک مقوله ملی است و در همه جای ایران شناخته شده است.
يکشنبه 21 اسفند 1390