جستجو
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

افقی روشن برای هفته فرهنگی تبریز در تهران در انتظار است

افقی روشن برای هفته فرهنگی تبریز در تهران در انتظار است مهندس عبادالله فتح اللهی معین شهردار کلانشهر تهران در برگزاری هفته فرهنگی تبریز، با پرشور خواندن حضور کاروان فرهنگی تبریز در تهران اظهار داشت: افقی روشن و خاطره ای ماندگار برای هفته فرهنگی تبریز در تهران در انتظار است.
شنبه 29 آبان 1389

هدف از برگزاری هفته فرهنگی تبریز در تهران معرفی جهان شهر تبریز است

هدف از برگزاری هفته فرهنگی تبریز در تهران معرفی جهان شهر تبریز است عضو شورای اسلامی شهر تبریز هدف از برگزاری هفته فرهنگی تبریز در تهران را نمایاندن و معرفی جهان شهر تبریز برای ایران اسلامی دانست.
شنبه 29 آبان 1389

هفته فرهنگي تبريز در تهران از امروز آغاز می شود

هفته فرهنگي تبريز در تهران از امروز آغاز می شود «هفته فرهنگي تبريز» با حضور 250 هنرمند و چهره فرهنگي تبريز امروز شنبه 29 آبان در فرهنگسراي خاوران آغاز به كار مي كند و از 30 آبان تا 6 آذر پذيراي علاقه‌مندان فرهنگ و هنر خطه آذربايجان خواهد بود.
شنبه 29 آبان 1389

تهران میزبان شبهای تبریز است

تهران میزبان شبهای تبریز است رئیس ستاد برگزاری هفته فرهنگی تبریز در تهران از اجرای چهار برنامه تحت عنوان" شب های تبریز " در تهران خبر داد.
جمعه 28 آبان 1389

شمارش معکوس برای شروع هفته فرهنگی

شمارش معکوس برای شروع هفته فرهنگی مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز با حضور در ستاد خبری هفته فرهنگی تبریز در تهران به تشریح برنامه های این هفته پرداخت.
چهارشنبه 26 آبان 1389

هفته فرهنگي تبريز معرف زيبايي‌هاي آن خواهد بود

هفته فرهنگي تبريز معرف زيبايي‌هاي آن خواهد بود رئيس سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري آذربايجان شرقي با تمجيد از اقدام سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز در برگزاري هفته فرهنگي تبريز در تهران، اين هفته را هفته معرفي زيبايي‌هاي تبريز دانست.
چهارشنبه 26 آبان 1389

هفته فرهنگی فرصتی برای شناساندن ظرفیت های سرمایه گذاری تبریز

هفته فرهنگی فرصتی برای شناساندن ظرفیت های سرمایه گذاری تبریز رییس شورای اسلامی شهر تبریز برپايي هفته فرهنگي تبريز در تهران را فرصت مناسبی براي معرفي هرچه بهتر شهر تبريز و جايگاه و هويت تاريخي اين شهر به هموطنان پايتخت‌نشين دانست.
چهارشنبه 26 آبان 1389

هفته فرهنگي تبريز در تهران يك رويداد مهم فرهنگي است

هفته فرهنگي تبريز در تهران يك رويداد مهم فرهنگي است به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، اصغر عابدزاده عضو شورای اسلامی شهر تبریز در گفتگو با ستاد اطلاع رسانی هفته فرهنگی تبریز در تهران برگزاری این هفته را فرصت مناسبی برای معرفی فرهنگ تبریز به کل کشور و ارتباط بیشتر شهرها عنوان کرد و گفت: فرهنگ هر شهر گویای هویت همان شهر است، هر چه قدر بتوانیم این فرهنگ را به دیگران معرفی نماییم به همان اندازه می توان فرهنگ آن شهر را زنده و پویا نگه داشت.
سه شنبه 25 آبان 1389

هفته فرهنگی ظرفیت های تاریخی تبریز را معرفی می کند

هفته  فرهنگی ظرفیت های تاریخی تبریز را معرفی می کند به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، بهروز خاماچی عضو شورای اسلامی شهر تبریز در گفتگویی اعلام کرد: برگزاری هفته های فرهنگی از نیازهای اساسی تبریز است و برای شناسانده شدن این شهر کهن تاریخ لذا باید مدتها قبل از اینها هفته های فرهنگی در شهرهای کلان ایران برگزار می شد.
يکشنبه 23 آبان 1389

همبستگی ملی؛ هدف اصلی برگزاری هفته های فرهنگی

همبستگی ملی؛ هدف اصلی برگزاری هفته های فرهنگی به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، حسین نجفی مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برگزاری هفته های فرهنگی را در راستای انسجام و همبستگی ملی اعلام کرد.
شنبه 22 آبان 1389