جستجو
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

جنگ شبانگاهی بوستان آخماقیه میزبان مردم تبریز

جنگ شبانگاهی بوستان آخماقیه میزبان مردم تبریز چهارمین جشنواره تابستانی تبریز، به همت شهرداری منطقه 7 برنامه جنگ شادی با حضور جمع کثیری از شهروندان منطقه در محل بوستان آخماقیه برگزار شد.
چهارشنبه 22 تير 1390

آسمان تبریز، نور باران می شود

آسمان تبریز، نور باران می شود همزمان با اعیاد شعبانیه و در سالروز میلاد منجی عالم بشریت، با برگزاری مراسم نورافشانی و آتش بازی آسمان تبریز نورباران می شود.
چهارشنبه 22 تير 1390

«ديوارهاي شهر من»، عكاسي مي شوند

«ديوارهاي شهر من»،  عكاسي مي شوند مدير عامل سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز از برگزار مسابقه عكاسي «ديوارهاي شهرمن» توسط اين سازمان خبر داد.
سه شنبه 21 تير 1390

«صد دانه یاقوت» در دست کودکان تبریزی

«صد دانه یاقوت» در دست کودکان تبریزی با حضور مصطفی رحماندوست، شاعر و نویسنده برجسته کودک و نوجوان در تبریز، چهارمین جشنواره تابستانی تبریز حال و هوایی دیگر به خود می گیرد.
سه شنبه 21 تير 1390

خانه ختایی قصه های نگفته تبریز را بازگو می کند

خانه ختایی قصه های نگفته تبریز را بازگو می کند ایفاگر نقش شهریار در سریال این شاعر نامی، تبریز را شهر حماسه و فرهنگ و یادآور خاطرات ارزشمند و قابل افتخار از سالهای دور معرفی نمود.
دوشنبه 20 تير 1390

نشر شهر، زمینه ساز شکوفایی چاپ و نشر تبریز است

نشر شهر، زمینه ساز شکوفایی چاپ و نشر تبریز است مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از آغاز به کار قریب الوقوع نشر شهر و شهر كتاب به همت این سازمان خبر داد.
يکشنبه 19 تير 1390

موسیقی عاشیقی با فرهنگ و باورهای مردم عجین شده است

موسیقی عاشیقی با فرهنگ و باورهای مردم عجین شده است استاد خسرو سرتیپی، موسیقی عاشیقی را نمونه ای کامل از حمایت متقابل مردم و هنر از همدیگر دانست و گفت: موسیقی عاشیقی به دلیل ریشه های فرهنگی و هنری و اعتقادی خود، امروز وارد باورها و زندگی مردم شده است.
شنبه 18 تير 1390

تاثير جشنواره تابستاني تبريز در پيشگيري از آسيبهاي اجتماعي انكارناپذير است

تاثير جشنواره تابستاني تبريز در پيشگيري از آسيبهاي اجتماعي انكارناپذير است معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان از چهارمين جشنواره تابستاني تبريز به عنوان فرصتي ممتاز در پيشگيري آسيب هاي اجتماعي در تبريز ياد كرد.
شنبه 18 تير 1390

توجه به سلامت خانواده ها، موجب سلامت جامعه می شود

توجه به سلامت خانواده ها، موجب سلامت جامعه می شود همایش پیاده روی همگانی در روزهای پایانی تیر ماه در تبریز با استقبال 400 هزار نفری شهروندان و خانواده های تبریزی روبرو شد.
جمعه 17 تير 1390

جشنواره تابستاني تبريز زمينه ساز تعامل موثرنهادهاي فرهنگي است

جشنواره تابستاني تبريز زمينه ساز تعامل موثرنهادهاي فرهنگي است رييس بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس، جشنواره تابستاني تبريز را زمينه ساز تعامل موثر و هدفمند نهادهاي فرهنگي در شناساندن مفاخر فرهنگي و ملي استان ياد كرد.
پنجشنبه 16 تير 1390