جستجو
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

شهرداری تبریز در استمرار برنامه های فرهنگی کوشاست

شهرداری تبریز در استمرار برنامه های فرهنگی کوشاست استاد حسین علیزاده گفت: شهرداری تبریز به عنوان مجموعه ای است که مسئولان آن به حوزه های فرهنگی علاقمندند.
دوشنبه 1 خرداد 1391

تبریز، قدردان نوای ردیف دان آذری

تبریز، قدردان نوای ردیف دان آذری شهردار تبریز، روز گذشته با حضور در واپسین شب کنسرت استاد حسین علیزاده، قدردان حضور وی در تبریز شد.
يکشنبه 31 ارديبهشت 1391

عیادت شهردار تبریز از مسئول روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز

عیادت شهردار تبریز از مسئول روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز شهردار تبریز، با حضور در بیمارستان شهریار، از حسین آذرنیا، مسئول روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز عیادت کرد.
يکشنبه 31 ارديبهشت 1391

گسترش ارتباطات دنیای بهتری پدید آورده است

گسترش ارتباطات دنیای بهتری پدید آورده است مسئول روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، گسترش ارتباطات در دنیای جدید را موجب افزایش سطح دسترسی و اطلاع یافتن از وقایع دانست.
پنجشنبه 28 ارديبهشت 1391

روابط عمومی، شریان ارتباطی مردم و مسئولین

روابط عمومی، شریان ارتباطی مردم و مسئولین
مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، با اشاره به اقدامات روابط عمومی ها در ایجاد ارتباط با مردم و انتقال دوسویه مطالب میان مردم و مسئولین، بر نقش کلیدی آنها در افزایش موفقیت های سازمانی تاکید نمود.
چهارشنبه 27 ارديبهشت 1391

انجمن ادبی شهر میزبان شب شعر اردیبهشت

انجمن ادبی شهر میزبان شب شعر اردیبهشت همزمان با آخرین پنجشنبه اردیبهشت ، انجمن ادبی شهر میزبان شاعران برجسته استان است.
چهارشنبه 27 ارديبهشت 1391

نخستین مسابقه عکاسی زن و جامعه شهری، برندگان خود را شناخت

نخستین مسابقه عکاسی زن و جامعه شهری، برندگان خود را شناخت نخستین مسابقه عکاسی زن و جامعه شهری، روز گذشته با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد و این مساقه عکاسی برندگان خود را شناخت.
دوشنبه 25 ارديبهشت 1391

همایش سلامت خانواده در پرتو طب سنتی برگزار می شود

همایش سلامت خانواده در پرتو طب سنتی برگزار می شود همایش یک روزه سلامت خانواده در پرتو طب سنتی با حضور چهره های برجسته طب سنتی و محققان این زمینه در تبریز برگزار می شود.
يکشنبه 24 ارديبهشت 1391

وضعیت عمومی مصدومین سانحه رانندگی خوب است

وضعیت عمومی مصدومین سانحه رانندگی خوب است مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، وضعیت عمومی مصدومین سانحه رانندگی هفته گذشته کاروان فرهنگی و هنری این سازمان را خوب توصیف کرد.
يکشنبه 24 ارديبهشت 1391

كنگره بزرگداشت شهدای تبریز باید آبرومند و ماندگار برگزار شود

كنگره بزرگداشت شهدای تبریز باید آبرومند و ماندگار برگزار شود شهردار تبریز گفت: جایگاه و شأن والای شهدا ایجاب می كند كه نخستین كنگره بزرگداشت شهدا و سرداران شهید شهرستان تبریز آبرومند و ماندگار برگزار شود.
سه شنبه 19 ارديبهشت 1391