جستجو
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

به بهانه هفته تربیت‌بدنی؛

دویدن بدون ریسک در ایام همه‌گیری کرونا

دویدن بدون ریسک در ایام همه‌گیری کرونا دویدن می‌تواند احساس کسالت و بی‌انگیزگی ناشی از قرنطینه و محدودیت‌های اجتماعی را مرتفع نموده و به کاهش افسردگی یا اضطراب کمک کند.
سه شنبه 29 مهر 1399

کوتاه از زبان احد بجانی، قهرمان قوی‌ترین مردان و پاورلیفتینگ

کوتاه از زبان احد بجانی، قهرمان قوی‌ترین مردان و پاورلیفتینگ همزمان با هفته تربیت بدنی، گفتارهایی از قهرمانان و فعالان ورزش سازمان ارائه خواهد شد.
سه شنبه 29 مهر 1399

فرهنگ‌شهر؛

مشارکت در کارهای داوطلبانه

مشارکت در کارهای داوطلبانه در نتیجه پیشرفت صنعت در جهان، خصوصا در کشورهای توسعه‌یافته از نیمه قرن بیستم، بشر از علم بیشتری نسبت به قرون گذشته برخوردار شده و باعث شده که بسیاری از مردم برای تامین زندگی خویش کمتر مجبور به انجام کارهای سخت و سنگین باشند و مدت کار روزانه آنها نیز کمتر شده است این نوع تغییرات اقتصادی و اجتماعی برای انسان غربی "وقت فراغت" تولید کرده و یا آن را افزایش داده است.
دوشنبه 28 مهر 1399

همزمان با هفته تربیت‌بدنی؛

ایستگاه مشاوره ورزشی در پارک منظریه آغاز به کار کرد

ایستگاه مشاوره ورزشی در پارک منظریه آغاز به کار کرد ایستگاه مشاوره ورزشی در پارک منظریه با حضور مسئولان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز فعالیت خود را آغاز کرد.
دوشنبه 28 مهر 1399

هفته تربیت‌بدنی، فرصتی مناسب برای توجه به سلامت جسمی و روحی

هفته تربیت‌بدنی، فرصتی مناسب برای توجه به سلامت جسمی و روحی معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز هفته تربیت‌بدنی را فرصتی مناسب برای توجه به سلامت جسمی و روحی دانست.
دوشنبه 28 مهر 1399

به بهانه هفته تربیت‌بدنی

بررسی دستورالعمل‌های ورزشی برای سنین مختلف

بررسی دستورالعمل‌های ورزشی برای سنین مختلف اگر این سؤال برایتان مطرح‌شده که چقدر باید ورزش کنیم و چه نوع فعالیتی را انتخاب کنیم، دستورالعمل‌های زیر را بخوانید.
دوشنبه 28 مهر 1399

اعلام روزشمار هفته تربیت بدنی از سوی وزارت ورزش و جوانان

اعلام روزشمار هفته تربیت بدنی از سوی وزارت ورزش و جوانان هفته تربیت بدنی همه ساله از ۲۶ مهر تا دوم آبان به منظور آشنایی جامعه با اهمیت و اثرات کاربرد ورزش در زندگی فردی و اجتماعی، اشاعه و توسعه و ترویج ورزش در خانه و خانواده برگزار می شود.
يکشنبه 27 مهر 1399

گزارش تصویری از ورزش صبحگاهی بانوان

گزارش تصویری از ورزش صبحگاهی بانوان شماری از بانوان تبریزی، به مناسبت هفته تربیت بدنی، نسبت به اجرای ورزش صبحگاهی اقدام نمودند.
يکشنبه 27 مهر 1399

گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش

گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش مسابقات چهار جانبه والیبال بانوان بین اماکن ورزشی شهرداری تبریز
يکشنبه 27 مهر 1399

کوتاه از زبان دکتر بهمن عبدی، معاون ورزش سازمان

کوتاه از زبان دکتر بهمن عبدی، معاون ورزش سازمان همزمان با هفته تربیت بدنی، گفتارهایی از قهرمانان و فعالان ورزش سازمان ارائه خواهد شد.
يکشنبه 27 مهر 1399