لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
 اخبار
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

تبریز را بشناسیم

محله شتربان و مروری بر تاریخچه آن 9

محله شتربان و مروری بر تاریخچه آن 9 .
يکشنبه 22 تير 1399

دعوت به پویش همه برای تندرستی توسط برترین ها -6

 دعوت به پویش همه برای تندرستی توسط برترین ها -6 آرین ابراهیمی، نفر برتر کمپین همه برای تندرستی در رشته درازنشست، از شهروندان دعوت کرد تا در این پویش حضور داشته باشند.
يکشنبه 22 تير 1399

گزارش تصویری نمایشگاه نقاشی کودک و نوجوان در بوستان قرآن

گزارش تصویری نمایشگاه نقاشی کودک و نوجوان در بوستان قرآن بازدید معاون فرهنگی اجتماعی شهردار تبریز از نمایشگاه نقاشی کودک و نوجوان در بوستان قرآن
شنبه 21 تير 1399

رشد و توسعه ادبیات کودک و نوجوان، زمینه ساز پرورش نسلی کتابخوان است

رشد و توسعه ادبیات کودک و نوجوان، زمینه ساز پرورش نسلی کتابخوان است معاون فرهنگی اجتماعی شهردار تبریز از نمایشگاه نقاشی کودک و نوجوان در بوستان قرآن بازدید نمود.
شنبه 21 تير 1399

دعوت به پویش همه برای تندرستی توسط برترین ها -5

 دعوت به پویش همه برای تندرستی توسط برترین ها -5 عبدالعلی پوراسماعیل، نفر برتر کمپین همه برای تندرستی در رشته پیاده روی، از شهروندان دعوت کرد تا در این پویش حضور داشته باشند.
شنبه 21 تير 1399

دعوت به پویش همه برای تندرستی توسط برترین ها -4

 دعوت به پویش همه برای تندرستی توسط برترین ها -4 ساناز صدقی، نفر برتر کمپین همه برای تندرستی در رشته بشین پاشو، از شهروندان دعوت کرد تا در این پویش حضور داشته باشند.
شنبه 21 تير 1399

داستان های فولکلور؛ هدیه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به کوچک شهروندان منطقه 7 تبریز

داستان های فولکلور؛ هدیه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به کوچک شهروندان منطقه 7 تبریز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تبریز در حمایت از طرح کتابخوانی کوچک شهروندان و مخاطبان فرهنگسراهای سه گانه شهرداری منطقه هفت به رسم یادگار داستان های فولکلور شهرهای مختلف کشور را اهدا کرد.
شنبه 21 تير 1399

دعوت به پویش همه برای تندرستی توسط برترین ها -4

 دعوت به پویش همه برای تندرستی توسط برترین ها -4 نازلی پورشیری، نفر برتر کمپین همه برای تندرستی در رشته بشین پاشو، از شهروندان دعوت کرد تا در این پویش حضور داشته باشند.
پنجشنبه 19 تير 1399

نقاشی های کوچک شهروندان بر دیوار شهر نشست

نقاشی های کوچک شهروندان بر دیوار شهر نشست واژه ها و داستان ها در ذهن زیبای کودکانه به پرواز درآمده و رنگ تصویر به خود گرفت....
پنجشنبه 19 تير 1399

اتوبوس های تبریز، مروجان سیار شعار «ماسک می‌زنیم»

 اتوبوس های تبریز، مروجان سیار شعار «ماسک می‌زنیم» مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز از نصب شعار «من ماسک می زنم» بر روی اتوبوس های تبریز خبر داد.
پنجشنبه 19 تير 1399