لینک های مرتبط

 .
 
 
 
  جستجو
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

پنجشنبه های کتابی خاوران

پنجشنبه های کتابی خاوران در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی، و در کنار کار و تلاش عمرانی، پنجشنبه های کتابخوانی خاوران برگزار می شود.
شنبه 4 مرداد 1399

هشت سنت غلط ازدواج از نگاه رهبر انقلاب/ ۳. تجملات زیاد

هشت سنت غلط ازدواج از نگاه رهبر انقلاب/ ۳. تجملات زیاد در این مطلب به بازانتشار هشت سنت غلط ازدواج از نگاه مقام معظم رهبری می‌پردازیم.
شنبه 4 مرداد 1399

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز:

گسترش تحکیم خانواده را در راس راهبرد های اجتماعی شهرداری تبریز

گسترش تحکیم خانواده را در راس راهبرد های اجتماعی شهرداری تبریز معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز گفت: گسترش تحکیم خانواده را در راس راهبرد های اجتماعی شهرداری تبریز است.
شنبه 4 مرداد 1399

معاون فرهنگی سازمان خبر داد:

شخصیت میرزا آقا تبریزی یک سرمایه ملی است/ سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز حامی چنین رویدادهایی است

شخصیت میرزا آقا تبریزی یک سرمایه  ملی است/ سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز حامی چنین رویدادهایی است معاون فرهنگی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با در خصوص برگزاری هم اندیشی میرزاآقا تبریزی گفت: شخصیت میرزا آقا تبریزی یک سرمایه ملی است و سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز حامی چنین رویدادهایی است.
شنبه 4 مرداد 1399

هشت سنت غلط ازدواج از نگاه رهبر انقلاب/2. جهیزیه سنگین

هشت سنت غلط ازدواج از نگاه رهبر انقلاب/2. جهیزیه سنگین در این مطلب به بازانتشار هشت سنت غلط ازدواج از نگاه مقام معظم رهبری می‌پردازیم.
پنجشنبه 2 مرداد 1399

هشت سنت غلط ازدواج از نگاه رهبر انقلاب/1. مهریه سنگین

هشت سنت غلط ازدواج از نگاه رهبر انقلاب/1. مهریه سنگین در این مطلب به بازانتشار هشت سنت غلط ازدواج از نگاه مقام معظم رهبری می‌پردازیم.
پنجشنبه 2 مرداد 1399

معاون فرهنگی سازمان خبر داد:

انتخاب کتب مهارت محور در دومین دوره مسابقه "در خانه بخوانیم"/ در انتخاب کتاب‌های بخش ویژه تبریز بزنگاه‌های تاریخی و هویتی مد نظر قرار گرفت

انتخاب کتب مهارت محور در دومین دوره مسابقه "در خانه بخوانیم"/ در انتخاب کتاب‌های بخش ویژه تبریز بزنگاه‌های تاریخی و هویتی مد نظر قرار گرفت معاون فرهنگی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با در خصوص برگزاری دومین دوره مسابقه کتابخوانی "در خانه بخوانیم" گفت: سعی شده است در راستای ارتقا کیفیت زندگی کتاب‌های مهارت محور که مطالعه آن در شیوه زندگی و روابط اجتماعی شهروندان مؤثر می‌تواند باشد انتخاب شود.
پنجشنبه 2 مرداد 1399

توسط معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز انجام شد؛

اهدای لوح تقدیر شهردار تبریز به شهردار منطقه یک به پاس اجرای برنامه "تکیۀ رمضان"

اهدای لوح تقدیر شهردار تبریز به شهردار منطقه یک به پاس اجرای برنامه "تکیۀ رمضان" لوح تقدیری به پاس اجرای برنامه "تکیه رمضان" توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز به توسط اکبر پورخردمند اهدا شد.
چهارشنبه 1 مرداد 1399

به مناسبت اول ذی الحجه و روز ازدواج؛

به مناسبت اول ذی الحجه و روز ازدواج؛ ویدئو: ازدواج آسان از نگاه مقام معظم رهبری
چهارشنبه 1 مرداد 1399

دعوت به پویش همه برای تندرستی توسط برترین ها - 12

دعوت به پویش همه برای تندرستی توسط برترین ها - 12 مهدی بخشی، طلایه دار المپیک ناشنوایان در رشته کشتی از شهروندان دعوت کرد تا در پویش همه برای تندرستی شرکت کنند.
چهارشنبه 1 مرداد 1399