لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
 
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

گزارش تصویری نمایشگاه نقاشی کودک و نوجوان در بوستان قرآن

گزارش تصویری نمایشگاه نقاشی کودک و نوجوان در بوستان قرآن بازدید معاون فرهنگی اجتماعی شهردار تبریز از نمایشگاه نقاشی کودک و نوجوان در بوستان قرآن
شنبه 21 تير 1399

رشد و توسعه ادبیات کودک و نوجوان، زمینه ساز پرورش نسلی کتابخوان است

رشد و توسعه ادبیات کودک و نوجوان، زمینه ساز پرورش نسلی کتابخوان است معاون فرهنگی اجتماعی شهردار تبریز از نمایشگاه نقاشی کودک و نوجوان در بوستان قرآن بازدید نمود.
شنبه 21 تير 1399

دعوت به پویش همه برای تندرستی توسط برترین ها -5

 دعوت به پویش همه برای تندرستی توسط برترین ها -5 عبدالعلی پوراسماعیل، نفر برتر کمپین همه برای تندرستی در رشته پیاده روی، از شهروندان دعوت کرد تا در این پویش حضور داشته باشند.
شنبه 21 تير 1399

دعوت به پویش همه برای تندرستی توسط برترین ها -4

 دعوت به پویش همه برای تندرستی توسط برترین ها -4 ساناز صدقی، نفر برتر کمپین همه برای تندرستی در رشته بشین پاشو، از شهروندان دعوت کرد تا در این پویش حضور داشته باشند.
شنبه 21 تير 1399

داستان های فولکلور؛ هدیه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به کوچک شهروندان منطقه 7 تبریز

داستان های فولکلور؛ هدیه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به کوچک شهروندان منطقه 7 تبریز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تبریز در حمایت از طرح کتابخوانی کوچک شهروندان و مخاطبان فرهنگسراهای سه گانه شهرداری منطقه هفت به رسم یادگار داستان های فولکلور شهرهای مختلف کشور را اهدا کرد.
شنبه 21 تير 1399

دعوت به پویش همه برای تندرستی توسط برترین ها -4

 دعوت به پویش همه برای تندرستی توسط برترین ها -4 نازلی پورشیری، نفر برتر کمپین همه برای تندرستی در رشته بشین پاشو، از شهروندان دعوت کرد تا در این پویش حضور داشته باشند.
پنجشنبه 19 تير 1399

نقاشی های کوچک شهروندان بر دیوار شهر نشست

نقاشی های کوچک شهروندان بر دیوار شهر نشست واژه ها و داستان ها در ذهن زیبای کودکانه به پرواز درآمده و رنگ تصویر به خود گرفت....
پنجشنبه 19 تير 1399

اتوبوس های تبریز، مروجان سیار شعار «ماسک می‌زنیم»

 اتوبوس های تبریز، مروجان سیار شعار «ماسک می‌زنیم» مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز از نصب شعار «من ماسک می زنم» بر روی اتوبوس های تبریز خبر داد.
پنجشنبه 19 تير 1399

پیام کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مخاطبان کوچک فرهنگسراهای جنوب غرب تبریز

 پیام کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مخاطبان کوچک فرهنگسراهای جنوب غرب تبریز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تبریز طی پیامی خطاب به مخاطبان کوچک فرهنگسراهای جنوب غرب حرکت پرشور آنها را در طرح کتابخوانی و همراهی شان با روز ادبیات کودک و نوجوان ارج نهاد.
پنجشنبه 19 تير 1399

جلسه نقد و بررسی ماهانه کتاب

با عنوان نقد و بررسی کتابهای داستانی ایران و جهان

با عنوان نقد و بررسی کتابهای داستانی ایران و جهان دوشنبه های آخرماه
پنجشنبه 19 تير 1399