پیاده روی
پیاده روی
 
پویش ورزشی "همه برای تندرستی" به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز از ۱۵ اردیبهشت تا پایان سال جاری با چالش های مختلف برگزار میکند .
 
یکی از این چالش ها پیاده روی است است، با توجه به گسترش شهر نشینی و عدم تحرک بدنی و بی حرکتی که چهارمین عامل مرگ و میر در جهان می باشد و از سوی سازمان بهداشت جهانی چاقی یکی از مهم ترین مشکلات شهرنشینی می باشد و از این رو برنامه ریزان به دنبال توسعه فعالیت بدنی و تندرستی برای شهروندان می باشند که پیاده روی و دو، یکی از ساده ترین و ارزان ترین و در دسترس ترین نوع فعالیت بدنی می باشد که برای تمام افراد جامعه با گروه سنی مختلف قابل استفاده می باشد و این کمپین در راستای اشاعه ی ورزش و فعالیت بدنی می باشد
 
عضویت در پویش:
جهت عضویت در پویش پیاده روی از لینکhttps://honar.tabriz.ir/?pageid=150   اینجا کلیک کنید. و یا با آی دی های tandorostitbz1@ (ویژه بانوان) و tandorostitbz2@ (ویژه آقایان) در ارتباط بوده و سپس با دانلود  اپلیکیشن پیاده روی
http://dl.apktops.ir/apps/2020/04/Pedometer_Step_Counter_&_Weight_Loss_Tracker_App_v7.4.2_Premium_Apktops.ir.apk  و ارسال مسافت طی شده ماهانه به  لینک های مدنظر در این پویش  شرکت نمایند

نحوه استفاده از اپلیکیشن
 بعد از نصب اپلیکیشن معرفی شده و ثبت مشخصات فردی در  اپ، گزینهMe  را زده در تنظیمات  قسمت Unit Format   گزینه  متریک را انتخاب کرده و سپس در قسمت   Trends، گزینه 30 dAY  راانتخاب می کنیم تا مسافت طی شده بصورت کیلومتر بر ماه باشد.

اطلاعات تکمیلی
برای کسب اطلاعات بیشتر و مطالب تکمیلی مربوط به پویش پیاده روی و دیگر پویشها  به صفحه مجازی این کمپین همه برای تندرستی  به آیدی های مربوطه مراجعه فرمائید.
 
ارتباط با ادمین
شما می توانید برای برقراری ارتباط  با مسئولین کارگروه پیاده روی به آی دی های معرفی شده مراجعه فرمائید.
 
برندگان پویش پیاده روی
براساس اطلاعات ارسالی به 3 نفر که بیشترین مسافت را در 30 روز طی کنند جایزه  نقدی و به 10 نفر از تمامی کسانی که در پویش شرکت می کنند به قید قرعه کارت تخفیف استفاده از اماکن ورزشی شهرداری اهدا خواهد شد.
 
شرایط شرکت کنندگان
این پویش برای تمامی سنین و در بین عموم مردم برگزار می شود
 
نحوه اهدائ جوایز
در هر ماه طی مراسمی  با حضور مسئولین شهرداری و شرکت کنندگان محترم از طرف سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی برگزار می شود جوایز نفرات برتر اهدا خواهد شد.