بشین پاشو یا اسکووات
🔻اسکات(اسکوات)🔻
 
پویش ورزشی "همه برای تندرستی" به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز از ۱۵ اردیبهشت تا پایان سال جاری با چالش های مختلف برگزار میکند .
 
تمرین اسکات تمرینی چند مفصله است که کل بدن شما را درگیر خواهد کرد. تمرکز اصلی این حرکت بروی عضلات پایین تنه می باشد اما سایر عضلات نیز درگیر هستند.
 
اسکات محاسنی مانند افزایش سطح هورمون های آنابولیک مثل هورمون رشد را در پی دارد. انجام این تمرین می تواند فواید دیگری مانند آمادگی برای تمرینات تمرکزی، انعطاف پذیری بیشتر و قدرتمند شدن را در پی داشته باشد
 
عضویت در پویش:
جهت عضویت در پویشاسکات از لینک https://honar.tabriz.ir/?pageid=150  ویا اینجا کلیک کنید.
 
@tandorostitbz1
        بانوان
       @tandorostitbz2 آقایان


اطلاعات تکمیلی
برای کسب اطلاعات بیشتر و مطالب تکمیلی مربوط به پویشاسکات و دیگر پویشها به صفحه مجازی این کمپین همه برای تندرستی  به آیدی های مربوطه مراجعه فرمائید.
 
ارتباط با ادمین
شما می توانید برای برقراری ارتباط بامسئولین کارگروه لیوان چینی و همچنین ارسال تصاویرو فیلم های تمرینات و رکورد  گیری از لیوان چینی خود ،به آی دی های مربوطه  آقایان و بانوان مراجعه فرمائید.
 
 

برندگان پویش اسکات
باتوجه به فیلم رکوردهای ارسالی از طرف شرکت کنندگان، مسئولین کارگروه با بررسی رکوردهای ارسالی نفرات برتر را معرفی خواهند کرد.(شرکت کننده ای که مسابقه را دربطور صحیح و در  زمان کمتری انجام دهد برنده سابقه خواهد بود)
 
شرایط شرکت کنندگان
این مسابقه در دو بخش پسران و دختران برگزار می شود، که هر بخش هم شامل 3 رده سنی است.
🔹۱۱الی۱۴سال نوجوانان (۴۰ثانیه)
🔹۱۵الی۱۷سال جوانان  (۵۰ثانیه)
🔹۱۸بهبالابزرگسالان (۱دقیقه)
 
جوایزاهدائی
*جایزه نفرات اول هر رده سنی ۲۰۰ هزار
*نفرات دوم ۱۵۰هزار  تومان خواهد بود
همچنین هر ماه به قید قرعه به تعداد ۱۰ نفر از کل شرکت کنندگان در مسابقه اسکات کارت تخفیف اماکن ورزشی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز داده خواهد شد.
 
*
در هرماه طی مراسمی که از طرف سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی برگزار می شود جوایز نفرات برتر اهدا خواهد شد.