لیوان چینی
🔻لیوان چینی🔻

پویش ورزشی "همه برای تندرستی" به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز از ۱۵ اردیبهشت تا پایان سال جاری با چالش های مختلف برگزار میکند .
 
یکی از این چالش ها مسابقه لیوان چینی است، لیوان چینی نوعی از ورزش بوده که در آن لیوان های مخصوص پلاستیکی را به روش و ترتیب خاصی روی هم انباشته، یا در اصطلاح می چینند و در نهایت نیز طبق دستورالعمل مشخصی آنها را جمع می کنند، لیوان چینی می تواند به صورت انفرادی و گروهی انجام شود که در آن بازیکنان با یکدیگر رقابت می کنند و برنده شخص و یا تیمی است که در زمان کمتری چینش لیوان ها را تمام کند.
پیدایش این ورزش به سال ۱۹۸۱ باز می گردد و پس از آن طی ۲۰ سال به تدریج به محبوبیت رسیده است، تا جایی که نخستین دوره مسابقات جهانی آن در سال ۲۰۰۱ برگزار و از آن پس هر سال مسابقات قهرمانی جهان برای آن برگزار می گردد.
 
عضویت در پویش:
جهت عضویت در پویش لیوان چینی از لینک https://honar.tabriz.ir/?pageid=150   استفاده نموده و یا با آی دی های tandorostitbz1@ (ویژه بانوان) و tandorostitbz2@ (ویژه آقایان) در ارتباط باشید. 
 
اطلاعات تکمیلی
برای کسب اطلاعات بیشترومطالب تکمیلی مربوط به پویش لیوان چینی و دیگر پویشها به صفحه مجازی این کمپین همه برای تندرستی  به آی دی های معرفی شده مراجعه فرمائید.
 
ارتباط با ادمین
شما می توانید برای برقراری ارتباط بامسئولین کارگروه لیوان چینی و همچنین ارسال تصاویرو فیلم های تمرینات و رکورد  گیری از لیوان چینی خود ،به آی دی های مربوطه مراجعه فرمائید.
 
برندگان پویش لیوان چینی
باتوجه به فیلم رکوردهای ارسالی از طرف شرکت کنندگان، مسئولین کارگروه با بررسی رکوردهای ارسالی نفرات برتر را معرفی خواهند شد.(شرکت کننده ای که مسابقه را بطور صحیح و در  زمان کمتری انجام دهد برنده سابقه خواهد بود)
 
شرایط شرکت کنندگان
این مسابقه در دو بخش پسران و دختران برگزار می شود، که هر بخش هم شامل ۴ رده سنی است.
🔹زیر ۷ سال
🔹۷الی ۱۰ سال
🔹۱۰الی ۱۳ سال
🔹۱۳سال به بالا
 
جوایزاهدائی
جایزه نفرات اول هر رده سنی ۲۵۰ هزار تومان خواهد بود و همچنین نفرات برتر به مسابقات کشوری معرفی خواهند شد.
 و همچنین هر ماه به قید قرعه به تعداد ۱۰ نفر از کل شرکت کنندگان در مسابقه لیوان چینی کارت تخفیف اماکن ورزشی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز داده خواهد شد.
 
نحوه اهدائ جوایز
درهرماه طی مراسمی با حضور مسئولین شهرداری و شرکت کنندگان محترم از طرف سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی برگزار می شود جوایز نفرات برتر اهدا خواهد شد.