لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
تاریخ : شنبه 16 آذر 1398     |     کد : 5487

حضور سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی در همایش گام دوم

مقالات دو تن از همکاران سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز در همایش ملی شهر پایدار و گام دوم انقلاب برگزیده شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، مقالات آقایان سیروس مصطفی و بابک عدلجو با نظر هیات محترم داوران در جمع آثار منتخب قرار همایش گرفته است.
مقاله آقای سیروس مصطفی، معاون فرهنگی سازمان با عنوان نقش و جایگاه هنر در صدرو اندیشه انقلاب اسلامی و مقاله آقای بابک عدلجو، مسئول حراست سازمان با عنوان حقوق شهروندی معلولان و تحقق آن در ایران در جمع آثار این همایش قرار گرفته و در کنار دیگر مقالات، زمینه ساز نگرشی نوین به شهر با عنایت به سند گام دوم انقلاب خواهد بود.
گفتنی است برای اولین بار در ایران شهرداری کلان‌شهر تبریز به یاری دانشگاه‌های کشور تلاش کرده مأموریت‌های ذاتی خود را با بیانیه مهم مقام معظم رهبری در قالب همایش ملی شهر پایدار و گام دوم انقلاب، چالش‌ها، فرصت‌ها و کاربردها منطبق نمایند.
این همایش با تاکید بر موضوعاتی همچون ارائه راه کارهای علمی و کاربردی برای تحقق اهداف مدیریت شهری، ایجاد چالش های ذهنی و تحول در موضوعات مرتبط با مدیریت شهری، فراهم ساختن محیطی برای انتشار دستاوردهای نو در حوزه مدیریت شهری، تبادل افکار میان افراد صاحب اندیشه در شاخص های علمی و پژوهشی در حوزه مدیریت شهری و در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب، تحت تاثیر قرار دادن جامعه به منظور پیشرفت در زمینه های مدیریت شهری، بررسی مشکلات موجود و ارائه راهکارهای سریع ، دقیق و علمی در وصول به شهر پایدار برگزار شده است.
مقالات برگزیده در محورهای مشارکت اجتماعی، مدیریت جهادی و انقلابی گری – اخلاق، معنویت و سبک زندگی اسلامی ایرانی – عدالت اجتماعی و سلامت نظام اداری – جوان گرایی، خلاقیت و نوآوری – فرهنگ و تمدن نوین اسلامی – حقوق شهروندی – دیپلماسی شهری – علم و پژوهش – اقتصاد و ... است که در قالب یک کتاب چاپ و منتشر می شود.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز