لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 17 مهر 1398     |     کد : 5454

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی عنوان کرد؛

همکاری فرهنگی و اجتماعی با پلیس، راهکار اساسی برای کاهش جرایم شهری

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز همزمان با هفته نیروی انتظامی با فرمانده انتظامی شهرستان تبریز دیدار و ضمن تبریک این هفته، از همکاری‌ صمیمانه این مجموعه در اجرای مطلوب برنامه‌های سازمان قدردانی کرد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی، نیروی انتظامی را مظهر امنیت، آرامش و اقتدار کشور خواند و افزود: این پشتوانه ارزشمند، مهم‌ترین مزیت اجتماعی و فرهنگی شهرمان است.
وی با بیان اینکه بخش قابل‌توجهی از برنامه‌های اجرایی سازمان، با همکاری نیروی انتظامی محقق می‌شود، تصریح کرد: همکاری صمیمی و نزدیک نیروی انتظامی شهرستان تبریز را قدر می‌دانیم و امیدواریم ادامه همکاری‌ها با این نهاد، در اعتلای فرهنگ شهروندی و کاهش آسیب‌های اجتماعی موثر باشد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی به گستردگی وظایف این سازمان اشاره و تاکید کرد: همکاری فرهنگی و اجتماعی با پلیس، راهکار اساسی برای ارتقای رفتارهای شهروندی و کاهش جرایم شهری است.
مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز همچنین یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی را گرامی‌ داشت.
سرهنگ فرهنگ نوروزی، فرمانده انتظامی شهرستان تبریز نیز در این دیدار، با قدردانی از حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی و معاونان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی گفت: حمایت‌های قانونی و مداوم از برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی، از اولویت‌های نیروی انتظامی است.
سرهنگ نوروزی اظهار داشت: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، با توجه به تنوع وظایف و ماموریت‌ها، همواره ارتباط مداوم با نیروی انتظامی شهرستان تبریز داشته و توانسته به عنوان یک نقطه قوت، یار و مددرسان پلیس باشد.
بابک دانش‌پناه قائم‌مقام و معاون مالی و اقتصادی سازمان به همراه سیروس مصطفی معاون فرهنگی‌وهنری و بهمن عبدی معاون ورزشی سازمان در این دیدار حضور داشتند.مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز