لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 17 مهر 1398     |     کد : 5453

هم‌افزایی فعالان فرهنگی، زمینه‌ساز توسعه شهر است

معاون اجتماعی شهرداری تبریز در دیدار با قائم مقام سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، هم‌افزایی فعالان فرهنگی را زمینه ساز توسعه شهر به‌ویژه در بعد فرهنگی دانست.

به گزارش روابط عمومی، در این دیدار حجت الاسلام حمیدی ضمن تبریک آغاز به کار قائم مقام جدید سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی سازمان، ابراز امیدواری نمود حضور ایشان بتواند موجب تعالی فعالیت های صورت گرفته در این حوزه باشد.
معاون اجتماعی شهرداری تبریز با اشاره به سابقه درخشان این سازمان در اجرای برنامه های فرهنگی و هنری مد نظر و نیاز شهروندان، افزود: توسعه و تنوع برنامه ها برای جلب نظر و توجه شهروندان می تواند موجب رضایت خاطر همشهریان را فراهم آورده و به رفع مسائل مبتلابه شهر یاری رساند.
همچنین بابک دانش‌پناه ضمن قدردانی از حضور معاون اجتماعی شهرداری تبریز و همکاران ایشان در محل سازمان، گفت: برنامه ریزی اقدامات فرهنگی برای اقشار مختلف شهروندان، اقدامی ظریف و نیازمند دقت و تجربه است و در این مجموعه با عنایت به حضور افراد توانمند، این اقدام با نهایت دقت نظر صورت خواهد گرفت.
قائم مقام سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز ابراز امیدواری نمود با همراهی مجموعه های مرتبط، فعالیت ها از حالت جزیره ای خارج شده و شاهد تحول اساسی در عرصه خدمات رسانی فرهنگی به شهروندان باشیم.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز