لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
تاریخ : شنبه 6 مهر 1398     |     کد : 5438

حافظ فرهنگ دفاع مقدس باشیم

همزمان با هفته دفاع مقدس، همکاران و اعضای پایگاه مقاومت شهید غلامحسین حیدرنیای سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در راستای گرامیداشت این ایام اقدام نمودند.

به گزارش روابط عمومی، حجت الاسلام والمسلمین قدوسی نیا با اشاره هفته دفاع مقدس و تقارن این هفته با آغاز سال تحصیلی، بر لزوم توجه بیشتر در ارایه الگوهای رشادت برای نسل جوان تاکید کرد.
سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز افزود: هفته دفاع مقدس یادآور خاطرات دلاوران بی ادعایی است که در راه هدف والایشان از جان خود گذشته اند و بی تردید زبان هنر یکی از کارآمد ترین راههای بیان موضوعات است و بیان جلوه های مختلف سالهای دفاع مقدس از مهمترین و زیباترین تلاش های صورت گرفته توسط هنرمندان محسوب می شود.
به گفته وی، زنده نگاه داشتن یاد و خاطره سالهای دفاع مقدس، وظیفه ای همگانی است و این نهاد خدمت رسان هم در کنار سایر بخشهای خانواده بزرگ شهرداری تبریز برای آشنایی شهروندان با این فرهنگ و سیره ارزشمند، تلاش می کند.
گفتنی است سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز با انجام اقداماتی از جمله تهیه و برگزاری نشست نقد و بررسی کتاب «ساده رنگ» خاطرات هنرمند مبارز مجید دلدوزی، غبارروبی و تجدید میثاق با آرمانهای شهدا در محل گلزار شهدای خطیب، برگزاری نمایشگاه عکس شهدای هنرمند، اکران فیلم تنگه ابوغریب در محل سینما تک مجتمع سینمایی 22 بهمن، پخش فیلمهای دفاع مقدس در محل سازمان و گفتگو در این رابطه، به استقبال هفته دفاع مقدس رفته است.
 


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز