لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 27 شهريور 1398     |     کد : 5430

دیدار با سازمان زیبا، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز ؛

زمینه های تعامل دو مجموعه به بالندگی و غنای شهر کمک خواهد کرد

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز گفت: زمینه های تعامل و همکاری بین دو مجموعه به بالندگی و غنای شهر کمک خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، حجت الاسلام و المسلمین قدوسی در دیدار با مدیرعامل جدید سازمان زیبا، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز، با تبریک انتصاب وی به این سمت خاطر نشان کرد: همکاری های صورت گرفته میان این دو مجموعه در سالهای گذشته همواره جریان ساز بوده و توانسته به بالندگی هر چه بیشتر شهر کمک کنند.

وی ادامه داد: مرور این فعالیت ها کارنامه ای درخشان از نتایج مثبت همدلی و همفکری بین سازمان های می دهد و توانسته به عنوان یک سند ماندگار از همکاری های جمعی مورد استفاده قرار گیرد.

حجت الاسلام قدوسی، از برگزاری جشنواره های فرهنگی، نصب المان هایی مرتبط با فرهنگی شهروندی و نیز بسترسازی برای تعامل سازنده با مجموعه مدیریت شهری از این واسطه به عنوان نمونه های مشخص این موضوع یاد کرد و افزود: امیدواریم در دوره جدید نیز با تمرکز بر جنبه هایی دیگر از این همکاری، به بالندگی هر چه بیشتر این مجموعه کمک کنیم.

دکتر مسعود برزگر جلالی نیز در این دیدار، با قدردانی از حسن نظر مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، اظهار داشت: سازمان متبوع ما همواره در همکاری با مجموعه های فرهنگی پیشگام بوده و توانسته در رساندن پیام فرهنگی مدیریت شهری موفق عمل کند و با بهره‌برداری از ظرفیت‌های فرهنگی و اجتماعی پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهر به نتایج موثری نایل آید.

مدیرعامل جدید سازمان زیبا، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز با باین اینکه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، مجموعه ای خوشفکر، خلاق و توانمند از نیروها و کارشناسان فرهنگی است، اظهار داشت: امیدواریم که در آینده جنبه های مختلف این نوع همکاری بیشتر شود و به کسب نتایج مطلوب در شهر و میان شهروندان منجر شود.

در پایان این نشست، ضمن حضور در نماز جماعت سازمان، دیداری از مجموعه های فرهنگی تحت مدیریت  این سازمان از سوی مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز صورت گرفت.مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز