لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
تاریخ : سه شنبه 26 شهريور 1398     |     کد : 5429

راهکارهای تعامل سازمان با جامعه المصطفی بررسی شد

در دیدار مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز با رییس جامعه المصطفی تبریز، راهکارهای تعامل فی‌مابین دو مجموعه بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین بخت آور با اشاره به ظرفیت‌های موجود در سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، خاطر نشان کرد: این سازمان به دلیل طیف گسترده مخاطبان خود، ظرفیت ارزنده ای برای همکاری های اثرگذار و جریان آفرین دارد وی می‌توان با بررسی روی این ظرفیت ها به چشم اندازهای نوین دراین خصوص اندیشید.

وی افزود: این مجموعه توان جریان سازی فرهنگی در بین اقشار مختلف شهروندان را دارد و می توان برخی اهداف جامعه المصطفی را به ثمر رساند.

مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز نیز در این دیدار با قدردانی از همدلی و همراهی جامعه المصطفی تبریز در پیشبرد اهداف فرهنگ دینی شیعه، اظهار داشت: اندیشه فرهنگی این موسسه بزرگ همواره به خلق رخدادهای موثر و تربیت طلاب توانمندی منجر شده است که از رهگذر آن، به بسط اندیشه فرهنگی جامعه شیعه کمک کرده اند.

حجت الاسلام والمسلمین قدوسی افزود: بخش اعظمی از تعالیم و آموزه‌های قرآنی در خصوص فرهنگ عمومی است و سازمان با توجه به رسالت خود در پرداخت به فرهنگ عمومی آماده است که این موضوع را در قالب یک همکاری منسجم پیش ببرد.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز