لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
تاریخ : پنجشنبه 21 شهريور 1398     |     کد : 5427

همزمان با روز ملی سینما؛

راهکارهای تعامل با انجمن سینماگران استان بررسی شد

همزمان با روز ملی سینما، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، در دیدار با اعضای انجمن سینماگران استان راهکارهای تعامل را بررسی کردند.به گزارش روابط عمومی سازمان، حجت‌الاسلام والمسلمین قدوسی، با تبریک این مناسبت ملی اظهار داشت: سینما یکی از بهترین بسترها، برای انتقال دغدغه‌های فرهنگی و اجتماعی است و این ابزار در دهه‌های گذشته توانسته به این دغدغه پاسخ دهد.

وی با بیان اینکه، طرح‌های متعددی برای بالندگی و غنای وضعیت فعلی سینما وجود دارد اظهار داشت: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز آمادگی این را دارد که برای مشارکت و همراهی در این طرح‌ها، حضوری موثر و فعال داشته باشد.

حجت الاسلام و المسلمین قدوسی گفت: تلاش برای گنجاندن مفاهیم و موضوعات شهروندی و اصول اخلاقی می‌تواند یکی از زمینه های تعامل سازنده باشد و به کسب نتایج موثر در بلندمدت منجر شود.

یونس مقدم، رییس هیئت مدیره انجمن سینماگران استان نیز با قدردانی از نگرش موجود در سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز نسبت به سینما، اظهار داشت: این انجمن در سال‌های اخیر با برگزاری چند ویژه‌برنامه و جشنواره کوشید به فعالیت‌های سینمایی سامان دهد و خلاقیت‌های جدید این حوزه را شناسایی کند.

وی افزود: جشنواره فیلم تبریز، دو دوره برگزار شد و توانست به نتایج موثری دست یابد.

وی ادامه داد: همچنین جشنواره فیلمنامه نویسی نیز در دست برگزاری است که در صورت برگزاری، می توان به گنجینه‌ای از فیلمنامه ها با موضوعات مختلف رسید.


 


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز