لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
تاریخ : سه شنبه 12 شهريور 1398     |     کد : 5422

سرپرست معاونت فرهنگی هنری سازمان منصوب شد

با حضور مدیران و مسئولان فرهنگی شهرداری تبریز، سرپرست معاونت فرهنگی هنری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز منصوب شد.

وی همچنین در این جلسه ضمن اشاره به سابقه حضور ایشان در سازمان و آشنایی با هنرمندان رشته های مختلف اظهار داشت: درصدد آن هستیم که با جوانگرایی و استفاده از تجارب نو و سازنده، گامی در راستای افزایش مخاطبان سازمان و نیز توجه به محتوای برنامه ها داشته باشیم.
حجت الاسلام والمسلمین قدوسی، با بیان اینکه سازمان در نظر دارد که برنامه های خود را در فصل جدید افزایش دهد، خاطر نشان کرد: توجه به برنامه‌های هنری سازمان و رخدادهای جدید از برنامه های سازمان خواهد بود و تلاش خواهیم کرد با همراهی همه جانبه همکاران سازمان، نسبت به ارتقای سطح برنامه های سازمان برنامه ریزی کنیم.
وی با قدردانی از همکاران خود در بخش ها و معاونت های مختلف، در ماه های گذشته اظهار داشت: ماه های گذشته روزهایی سازنده برای مجموعه به شمار می‌رفت که توانستیم در سایه همراهی و همدلی، رخدادهای مختلفی را از سر بگذرانیم.
سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز همچنین با اشاره به توفیق این سازمان نوبنیاد در برگزاری برنامه های فرهنگی و آموزشی در مدت تابستان، اجرای موفقیت آمیز یادواره حضرت امام خمینی (ره) را با حضور گسترده دانش آموزان تبریزی، مای مباهات سازمان دانست و بر استمرار برنامه ها در نیمه دوم سال تاکید نمود.
سیروس مصطفی، دانش‌آموخته ارشد کارگردانی تئاتر دانشکده هنر و معماری تهران (۱۳۸۹) است و از سال 90 در این سازمان به عنوان مدیر امور هنری حضور داشته است. برگزاری چند دوره جشنواره تبریزیم، مدرس تئاتر در هنرستان هنرهای زیبای استاد اقبال آذر تبریز از۱۳۸۵ تا۱۳۹۰، عضو انجمن نمایش تبریز از۱۳۷۶ تاکنون، عضو هیئت مدیره انجمن سینماگران استان و عضو پیوسته‌ی انجمن فیلم استان آذربایجان شرقی و عضو هیئت مدیره انجمن دانش آموختگان تئاتر تبریز و عضو شورای نظارت و ارزشیابی تئاتر استان است.
وی در ده ها  نمایش به عنوان کارگردان و بازیگر حضور داشته و در چند اجرای برون مرزی نیز تواسنته توجه مخاطبان به تئاتر ایران و تبریز را به خود جلب نماید.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز