لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
تاریخ : سه شنبه 22 مرداد 1398     |     کد : 5412

جشن و شادمانی شهروندان تبریزی به مناسبت دهه امامت

همزمان با دهه مبارک کرامت و به برکت عید سعید غدیرخم، شهروندان تبریزی در .یژه برنامه شاد و فرهنگی به این مناسبت شرکت می کنند.

به گزارش روابط عمومی، حجت الاسلام والمسلمین قدوسی با بیان این مطلب افزود: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز با همکاری حوزه هنری، مجموعه برنامه های فرهنگی و هنری برگزار می نماید.
به گفته وی، این برنامه ها در محل پردیس سینمایی قدس برگزار می شوند و شامل بخشهای متنوعی همچون اکران فیلم سینمایی، برنامه و مسابقه کودک و نوجوان با محتوای شهروندی، موسیقی و تیزرهای آموزش شهروندی هستند تا ساعاتی مفرح و آموزنده برای شهروندان به ارمغان بیاورند.
قدوسی تصریح کرد: هزینه حضور در این برنامه برای شهروندان، به ازای هر نفر 3 هزار تومان است و مابقی هزینه برنامه با مشارکت نهادهای فرهنگی یاد شده تقبل شده است تا شاهد بهره مندی تمامی اقشار شهر از فعالیتها و خدمات ارائه شده در این راستا باشیم.
سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز ابراز امیدواری نمود به برکت دهه امامت و تلاشهای صورت گرفته در راستای شادمانی جامعه، شاهد لبخند رضایت بر چهره شهروندان محترم باشیم.
گفتنی است ویژه برنامه های فرهنگی دهه امانت با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز و حوزه هنری تبریز در محل پردیس سینمایی قدس برگزار می شود.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز