لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 20 مرداد 1398     |     کد : 5410

برنامه های متنوع فرهنگی ویزه سالروز ورود آزادگان در تبریز برگزار می شود

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، با اشاره به سالروز ورود آزادگان به میهن، ایشان را چراغهایی روشن و افروخته در بازه زمانی تاریک جنگ تحمیلی و اسارت معرفی نمود.

به گزارش روابط عمومی، حجت الاسلام والمسلمین قدوسی همزمان با سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن گفت: رزمندگان دلیر کشور در دوران اسارت هم اسوه های مقاومت بودند و مایه سربلندی کشور را در جبهه ای دیگر فراهم نمودند و به همین جهت اکرام و احترام به ایشان وظیفه همه ماست.
به گفته وی، به جهت تکریم آزادگان سرافزار، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز با همکاری موسسه فرهنگی پیام آزادگان، برنامه های فرهنگی و ورزشی متنوعی را در دست اجرا دارد.
قدوسی تصریح کرد: در قالب این برنامه ها شاهد صعود گروه آزادگان سرافزار به قله سهند خواهیم بود. مسابقات ورزشی ویژه آزادگان، همسران آزادگان و فرزندان ایشان برگزار می شود و 22 مرداد ماه همایش خانوادگی و جشنواره بادبادکها در عینالی ویژه فرزندان آزادگان برگزار می شود.
به گفته سرپرست سازمان، نهایت این برنامه ها در روز 26 مرداد ماه و برگزاری جشن بزرگ آزادگان در محل مرکز همایشهای بین المللی تبریز در خاوران صورت خواهد پذیرفت و حاضران در این مراسم، از نمایشگاه تصویرسازی دوران اسارت نیز در محل فرهنگسرا بازدید خواهند نمود.
قدوسی با یادآوری اینکه بازگشت آزادگان توانست دل خانواده های بسیاری را شاد نموده و زمینه را برای عزم ملی جهت سازندگی کشور آماده نماید، ابراز امیدواری نمود با این اقدامات بتوانیم دل این ایثارگران تلاشگر را شاد نماییم.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز