لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 25 فروردين 1398     |     کد : 5278

مدیرعامل سازمان عنوان کرد؛

هنرمندان، روایت‌کنندگان فرهنگ عطوفت و نوع‌دوستی

مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، ایده‌ها و پیشنهادهای هنرمندان را نقشه راهبردی فرهنگ و هنر شهر خواند و افزود: برنامه‌های اجرایی حوزه فرهنگ، تنها زمانی سودمند و ماندگار است که از پشتوانه فکری آحاد هنرمندان برخوردار باشد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، میکائیل نظری در مراسم گشایش نمایشگاه فروش خیریه آثار استاد یوسف‌کله‌جاهی، با بیان این مطلب اظهار داشت: در یک سال اخیر، همراهی دلگرم‌کننده اساتید فرهنگ و هنر، مهم‌ترین نقطه قوت سازمان فرهنگی و هنری بوده‌است؛ خدا را شاکریم که این همراهی، زمینه‌ساز برپایی نمایشگاه خیریه یکی از اساتید مبرز هنر خوشنویسی درگالری سازمان شده‌است.
 مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، با بیان اینکه هنرمندان در طول تاریخ، روایت‌کنندگان مهربانی و عطوفت بوده‌اند، تصریح کرد: در این نمایشگاه، شاهدیم که زیبایی نهفته در شعر استاد شهریار و خط استاد کله‌جاهی، از قاب و چارچوب، برخاسته و تبدیل به یک مهربانی و نوع‌دوستی ماندگار شده‌است.
وی متذکر شد: امکانات و سخت‌افزارهای سازمان، در اختیار آثار هنرهای تجسمی است و امیدواریم از این رهگذر، گام‌های عملی برای تکریم اساتید و حمایت از استعدادهای جوان برداریم.
نظری اضافه کرد: تنها انتظارمان این است که اساتید هنر، با نظرات راهگشای خود، در کنارمان باشند، تا به امید خدا بتوانیم برنامه‌های خود را با غنای بیشتری به شهروندان عزیز ارائه دهیم.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز