لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
تاریخ : جمعه 9 فروردين 1398     |     کد : 5269

با هدف تقویت توان روحی و اجتماعی افراد تحت مراقبت،

ویژه‌برنامه نوروزی بایراملیق به «کمپ ماده16» رسید

مرکز نگهداری، تربیت و آموزش نجات تبریز که در سال‌های اخیر با عنوان «کمپ ماده16» نقش تاثیرگذار در درمان و مهارت‌آموزی معتادان داشته‌است، در نهمین روز سال جدید، میزبان ویژه‌برنامه نوروزی بایراملیق بود.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان، اجرای موسیقی عاشیقی، موسیقی موغام و نمایش‌های سنتی آذربایجان، از جمله بخش‌های ویژه‌برنامه بایراملیق بود که لحظات بانشاط و متفاوتی را در مرکز ماده16 به همراه داشت.  
سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز در چند سال گذشته، علاوه بر اجرای برنامه‌های نشاط‌‌بخش عمومی در سطح شهر، برنامه‌هایی را نیز به مراکز مراقبتی و توان‌بخشی اختصاص داده‌است.
این برنامه‌ها، پس از هماهنگی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز با نهادهای مرتبط، و به منظور تقویت توان روحی و اجتماعی افراد تحت مراقبت برگزار می‌شود.
زندان تبریز، کانون اصلاح تربیت و کمپ درمان و مهارت‌آموزی معتادان، از جمله مراکزی است که چند نوبت در طول سال، میزبان برنامه‌‌های سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز است.
مرکز نگهداری، تربیت و آموزش نجات تبریز که در سال‌های اخیر با عنوان «کمپ ماده16» مطرح شده، از دستاوردهای ماندگار مدیریت شهری تبریز در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی است.
این کمپ سال 94 با مشارکت شهرداری تبریز، دستگاه قضایی استان، نیروی انتظامی، مدیریت استان و سایر دستگاه های مرتبط با حوزه آسیب های اجتماعی ایجاد شده، و مشاوره، درمان و مهارت‌آموزی، از خدمات مهم آن است.
تاثیرگذاری این مرکز، باعث شده کلانشهر تبریز در برخی محافل شهری، به «شهر بدون معتاد متهاجر» شهرت یابد.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز