لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
تاریخ : شنبه 3 فروردين 1398     |     کد : 5266

مدیرعامل سازمان خبر داد؛

جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای هم‌وطنان سیل‌زده، در فرصت برنامه‌های نوروزی سازمان

مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، با اظهار تاسف از وقوع سیل در استان‌های گلستان و مازندران، از جمع‌آوری کمک‌های مردمی به هم‌وطنان سیل‌زده، در فرصت برنامه‌های نوروزی سازمان خبر داد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان، میکائیل نظری در حاشیه اولین برنامه نوروزی سازمان در عمارت تاریخی شهرداری تبریز، اظهارداشت: سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، با تدارک برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری، سال جدید را آغاز کرده و این برنامه‌ها را طبق برنامه در سه نقطه شهر، پیش خواهد برد.
وی با تسلیت درگذشت تعدای از هم‌وطنان در حادثه سیل استان‌های گلستان و مازندران، خاطرنشان کرد: با در نظر داشتن اقتضای این حادثه دردناک، محتوای برنامه‌های سازمان نیز با تغییراتی همراه خواهد بود.
مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، ادامه داد: مطابق هماهنگی‌های انجام‌شده با برخی از سازمان‌های امدادی و گروه‌های مردم‌نهاد، جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردمی، از فردا بخش ثابت ویژه‌برنامه‌های بایراملیق خواهد بود.
نظری به تقارن نوروز امسال با اعیاد ماه رجب اشاره کرد و یادآور شد: بر این اساس، امسال پانزده برنامه نوروزی، در دو نوبت قبل و بعد از ظهر، در عمارت تاریخی شهرداری تبریز، محوطه ساختمان مرکزی شهرداری تبریز و مجتمع ستاره‌باران پیش‌بینی شده‌است.
وی، با بیان اینکه زمان‌بندی و برنامه دقیق هر یک از برنامه‌ها از طریق کانال و صفحه مجازی سازمان، اطلاع‌رسانی می‌شود، اظهار داشت: حضور شهروندان در ویژه‌برنامه‌های نورزی سازمان، فرصت یک حرکت جمعی و خیرخواهانه برای کمک به هم‌وطنان مصیبت‌دیده مازندارن و گلستان خواهد بود.
گفتنی است نخستین ویژه‌برنامه بایراملیق سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، عصر امروز سوم فروردین با برگزاری نمایش‌های آئینی، تکم‌خوانی، موسیقی موغام و عاشیق در محوطه عمارت تاریخی شهرداری تبریز برگزار شد.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز