چهارشنبه 27 شهريور 1398 _
 لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
تاریخ : دوشنبه 20 اسفند 1397     |     کد : 5239

شهر به دست مردمش گلستان می شود

مجسمه‌ساز و مجموعه‌دار سرشناس تبریزی، با تاکید بر اهمیت حضور شهروندان در آبادانی شهر گفت: ویژه برنامه نهال هنر نشان داد می توان شهر را با یاری اقشار مختلف مردم گلستان کرد.

به گزارش روابط عمومی، استاد رضا سرابی اقدم، چهره شناخته شده هنرهای تجسمی شهر تبریز، ضمن کاشت نهال سیب در برنامه نهال هنر، ابراز امیدواری نمود به شکل مستمر شاهد حضور اقشار مختلف مردم و هنرمندان در راستای توسعه فضای سبز و آبادانی شهرمان باشیم.
این مجموعه‌دار تاریخ دوست تبریزی، توجه به مصادیق مختلف توسعه شهری همانند توسعه فضای سبز را اقدامی ارزشمند از سوی متولیان فرهنگی شهرداری دانست و از برگزاری برنامه با حضور پیشکسوتان و اساتید برجسته تبریزی قدردانی نمود.
به گفته سازنده مجسمه کلنل محمدتقی‌خان پسیان، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز با برگزاری این برنامه در آستانه سال نو، شور و حالی دیگر در میان هنرمندان شهر دمید و این اقدام شایسته تقدیر است.
استاد رضا سرابی اقدم همچنین ابراز امیدواری نمود توجه به فرهنگ و هنر و توسعه شهر در زمینه های مختلف، در میان اقشار شهروندان بیش از پیش جای خود را یافته و تبریز عزیز با یاری شهروندان و مدیریت صحیح متولیان جایگاه حقیقی خود را بازیابد.
در این برنامه که با حضور گسترده هنرمندان رشته های مختلف هنری شهر برگزار شد، دهها اصله نهال میوه در قالب مجموعه «گذر هنر» به ابتکار سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز و با همیاری فرهنگسرای بزرگ الغدیر و شهرداری منطقه 4 در محوطه فرهنگسرای الغدیر اجرا و در خاتمه، بخشی از محوطه به باغ و گذر هنر تبریز تبدیل شد.
ویژه برنامه نهال هنر، با همراهی نام آوران، پیشکسوتان و هنرمندانی از رشته های نمایش، سینما، موسیقی، دفاع مقدس، هنرهای سنتی، صنایع دستی، ورزش، تجسمی، خوشنویسی، عکس، ادبیات، شعر، رسانه و فعالیتهای اجتماعی به عنوان برنامه ای ماندگار در تاریخ شهر تبریز ماندگار شد.

 


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز