لینک های مرتبط

 
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : سه شنبه 14 اسفند 1397     |     کد : 5227

مِـهرهایی که در قاب لبخند زندگی نقش بست

نمایشگاه لبخند زندگی در راستای حمایت و تامین هزینه های درمانی کودکان مبتلا به سرطان کلید خورد و شاهد مِـهرهای بسیاری بود که در یاد و خاطره روزهای زمستانی نشست.

این نمایشگاه که با همراهی عکاسان و نقاشان شکل گرفت، با حضور خیران و شهروندان پر مهر و مدیران دغدغه مند فرهنگی گرم گرفته و ادامه یافت تا فروش تابلوهای خود را به پایان برساند.
نمایشگاه لبخند زندگی در روزهای پایانی برگزاری خود، شاهد حضور میکائیل نظری مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز بود.
میکائیل نظری با خریداری بیش از 10 تابلو در کنار حمایت از خریداری آثار هنری، این موسسه را در دستیابی به اهداف خود در تامین زیرساخت های درمانی و هموار کردن مسیر برای خانواده ها و کودکان مبتلا به سرطان یاری کرد.
در این میان مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز بر حمایت از فعالیت های فرهنگی و هنری و بیش از همه خیرخواهانه تاکید کرد و گفت: سازمان های مردم نهاد در فرهنگ سازی و پیش برد اهداف اجتماعی، آگاه سازی و سلامت نقش به سزایی در جوامع دارند و در این راستا ضروریست از آنها حمایت کرده و در دستیابی به اهدافشان آنها را به خوبی معرفی کنیم.
میکائیل نظری یادآور شد: ارتقای سلامت، کاهش فقر، گسترش صلح و جلب مشارکت مردمی در حوزه های مختلف شاکله فعالیت های سازمان های مردم نهاد در تمام دنیا است و اغلب اقداماتی که از سوی نهادهای دولتی امکان پذیر نیست را انجام می دهند که حمایت از آنها به توانمند شدن جامعه و سلامت شهروندان کمک می کند و این مهم نیازمند همراهی تمام شهروندان و مدیران فرهنگی و غیر فرهنگی است.
موسسه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان تسکین در آستانه آغاز سال جدید با همراهی عکاسان و نقاشان تبریزی و عکاس افغانستانی اقدام به برپایی نمایشگاه لبخند زندگی کرد تا لبخندی را به تمام کودکان و خانواده های سرزمین خود هدیه کند.
گفتنی است؛ این نمایشگاه در غروب 14 اسفند ماه به کار خود پایان می دهد.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز