لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
تاریخ : جمعه 21 دي 1397     |     کد : 5155

هنرمندان، تبریز را روایت می کنند

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، از روایت تبریز توسط هنرمندن شاخص تبریزی در قالب یک پروژه فرهنگی سینمایی خبر داد.

میکائیل نظری با اشاره به برنامه جدید این سازمان در راستای به تصویر کشیدن عظمت و شکوه تبریز در اعصار گذشته اظهار داشت: بر اساس این برنامه از هنرمندان خواسته ایم با حضور در ابنیه تاریخی، روایتی از گذشته و حال این بنا ارائه دهند تا این بناها از زبان ایشان روایت شود.

وی ادامه داد: مساجد تاریخی، بخش هایی از بازار، قسمت هایی از بناهای تاریخی و نقش آفرین در انقلاب مشروطه، آرامستان های تاریخی و ... گوشه هایی از این روایت ها خواهند بود.

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز افزود: در این سلسله روایت ها، تاریخ تبریز نیز بازگو خواهد شد تا تعهد و پایبندی اش به ایران و اسلام که همواره این شهر را به شهری در خط مقدم دفاع از هویت ایرانی اسلامی بدل ساخته است، نمایان گردد.

نظری با قدردانی از حضور و همراهی هنرمندان در این پروژه فرهنگی تاریخی اظهار داشت: هنرمندان همواره در چنین رویدادهایی ما را همراهی کرده اند و خوشحالیم که توانسته ایم از خلاقیت و توان ایشان برای معرفی تبریز بهره ببریم.


وی افزود: در هفته های آینده بخش هایی از این پروژه توسط شبکه های اجتماعی وابسته به سازمان منتشر خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: همه مراحل تولید این فیلم ها، نظیر نگارش فیلمنامه، تصویر برداری، صدا برداری، تدوین و پخش توسط همکاران سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز انجام خواهد شد.

عوامل برخی از تولید این فیلم که قسمت نخست آن تولید شده است، عبارتند از:
نويسنده و كارگردان : زهرا صنم نو
مدير توليد پروژه و هماهنگي : جمال توانا  
تدوين و تصوير : علي خيرخواه
صدا بردار : وحيد محمدي
تصوير بردار دوم و سوم: حجت عيوضي
راوي و انتخاب موزيك : احمد ستاري
تهيه شده در سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري تبريز


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز