لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
تاریخ : پنجشنبه 20 دي 1397     |     کد : 5154

مدیرعامل سازمان عنوان کرد؛

پایان تدوین کتب آموزش شهروندی / همراهی هنرمندان، سرمایه بی‌بدیل سازمان

مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، از پایان تدوین کتب آموزش شهروندی خبر داد و گفت: این کتاب‌ها به زودی، آماده طراحی و چاپ می‌شوند.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان، میکائیل نظری در برنامه تلویزیونی تبریزیم، با بیان این مطلب اظهار داشت: کتاب‌های آموزش شهروندی، برای اولین بار در کشور به صورت منسجم توسط سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز ارائه می‌شود.
وی اضافه کرد: این کتاب‌ها شامل هشت سرفصل مدیریت شهری است و با مشارکت صاحب‌نظران، گروه‌های مردم‌نهاد، معلمان و کارشناسان آموزشی، در مقاطع تحصیلی مختلف، تدوین شده است.
مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، ادامه داد: هم‌اکنون کتاب‌های آموزشی در پایان مراحل محتوایی است و به زودی طراحی و چاپ آن‌ها با همکاری گروهی از کارتونیست‌های جوان شهرمان، پیگیری می‌شود.
نظری همچنین در مورد فیلم‌های تولیدی سازمان گفت: فیلم‌های تولیدی در سازمان، با هدف انعکاس چالش‌های شهر و جلب مشارکت شهروندان تهیه و تولید می‌شود.
وی به امکانات و قابلیت‌های سخت‌افزاری سازمان اشاره کرد و افزود: محافل فرهنگی، تمرینات گروه‌های هنری، نشست‌های تخصصی فکری و پژوهشی، مطابق یک برنامه زمان‌بندی در خانه هنرمندان و ساختمان دوطبقه سازمان ارائه می‌شود و خوشبختانه شاهد یک بهره‌برداری پویا و بانشاط در این زمینه هستیم.
مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، یادآور شد: گالری سازمان، یکی از معدود گالری‌های شهرمان است که رسماً به ثبت قانونی رسیده و هر هفته میزبان نمایشگاه آثار هنرمندان تجسمی در رشته‌های مختلف خوشنویسی، نقاشی و آثار حجمی است.
نظری در ادامه با اشاره به برنامه‌های کلی سازمان در جشنواره زمستانی گفت: این جشنواره، مجموعه‌ای از برنامه‌های آئینی، فرهنگی و تقویمی سه ماه زمستان را پوشش خواهد داد و ایام فاطمیه(س)، جشن چهل‌سالگی انقلاب اسلامی و بزرگداشت روز شهردار در اواخر اسفندماه، از بخش‌های شاخص آن است.
وی خاطرنشان کرد: در ویژه‌برنامه فرهنگی شب یلدا  و مراسم رونمایی از جشنواره زمستانی،  شاهد همراهی کم‌نظیر فرهیختگان با سازمان فرهنگی و هنری بودیم.
مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، در پایان اظهار داشت: همراهی هنرمندان و فرهنگیان با برنامه‌های سازمان را مهم‌ترین سرمایه خود می‌دانیم و انتظار داریم هنرمندان عزیز، با ارائه طرح‌ها و برنامه‌های پیشنهادی، یاری‌مان کنند.
 


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز