لینک های مرتبط


















 
 
 

 
  جستجو
 
تاریخ : پنجشنبه 20 دي 1397     |     کد : 5153

پیام تبریک سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز به برگزیدگان جشنواره رسانه‌ای ابوذر

دومین جشنواره رسانه ای ابوذر در استان آذربایجان شرقی با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان، جشنواره رسانه‌ای ابوذر در ۹ قالب خبر، مقاله، عکس خبری، موشن‌گرافی، تیتر، گزارش، تصویر، مستند و کاریکاتور را برای ارائه آثار منتشر شده در مطبوعات، خبرگزاری‌های و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی، برگزیدگان خود را شناخت.
محورهای ارسال اثر به چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر شامل؛ مقاومت، دفاع مقدس، مسائل صنفی خبرنگاران، بسیج و حوزه‌های اقدام، بصیرت و دشمن‌شناسی، اقتصاد مقاومتی، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، خدمات اجتماعی و محرومیت‌زدایی و دستاوردهای ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی بوده‌است.
بی‌شک عناوین برگزیده، نشان‌دهنده گوشه‌ای از ظرفیت‌های برجسته حوزه رسانه در آذربایجان‌شرقی است. ظرفیت‌هایی که در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، می‌تواند گرمای تپنده فرهنگ و آگاهی در تبریز عزیزمان باشد.
سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز،  موفقیت فعالان عرصه خبری را به برگزیدگان این جشنواره تبریک گفته و تعالی و توسعه فعالیت‌های رسانه‌ای را در استان و شهرمان آرزومند است.

برگزیدگان دومین جشنواره رسانه ای ابوذر در استان آذربایجان شرقی، به ترتیب ذیل است:
 
فرهنگ گردشگر پذیری:
رتبه اول : سحر فکردار (فارس)
رتبه دوم : یاسمین مولانا (فارس)
رتبه سوم : نعمت مرادپود(ایرنا)
 
 
اقتصاد مقاومتی:
رتبه اول : بهنام عبدالهی (مهر)
رتبه دوم : پرویز انصاری (ایرنا)
رتبه سوم : پرویز بابایی(ایرنا)
 
مشکلات صنفی خبرنگاران
پدیده جشنواره/رتبه اول : کتایون حمیدی (فارس)
رتبه دوم : نفیسه انصاری (عصر تبریز)
رتبه سوم : فرناز پورعباس(آناج)
 
 
اشتغال زایی
رتبه اول : علی سلیمی (قلم پرس)
رتبه دوم : طاهر خیری (مهر)
رتبه سوم : ناهیده خدادادی(باشگاه خبرنگاران جوان)
 
مبارزه با آسیب های اجتماعی
پدیده جشنواره/رتبه اول : آناهیتا رحیمی (طرح نو)
رتبه دوم : قمر طالبی (مهد تمدن)
رتبه سوم : محمدرضا دهقان(تبریز بیدار)
 
دفاع مقدس
رتبه اول : سامان عیوضی (ایسنا)
رتبه دوم : رقیه غلامی (بسیج)
رتبه سوم : ساناز شهابی(مهر تبریز)
 
 
خدمات اجتماعی
#رتبه اول : کتایون حمیدی (فارس)
رتبه دوم : پریا دادوند (سرخاب)
رتبه سوم : معصومه درخشان(فارس)
 
 
حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی
رتبه اول : سید یحیی مرتضایی (ایرنا)
رتبه دوم : لیلا حسین زاده (فارس)
رتبه سوم : آیتک اسماعیل زاده(ایسنا)
 
 
بصیرت و دشمن شناسی
رتبه اول : مریم عباسی (فارس)
رتبه دوم : موسی کاظم زاده (فارس)
رتبه سوم : ناهیده زمانی(ترجمان)
 
حقوق شهروندی
رتبه اول : مهین انتظار (صدا و سیما)
رتبه دوم : نویده رئوف فرد (نصر)
رتبه سوم : فاطمه داداشی(فارس)
 
 
حوزه عکس:
رتبه اول : امیر صادقی(فارس)
رتبه دوم : وحید عبدی(مهر)
رتبه سوم:امیر صادقی(فارس)
 
طنز
شایسته تقدیر: لیلا حسین زاده(فارس)
 
کاریکاتور
شایسته تقدیر: نیما باوردی
 


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز