لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
تاریخ : شنبه 15 دي 1397     |     کد : 5147

سازمان فرهنگی‌و‌هنری تمام تلاش خود را برای انتقال پیام پلیس به کار می‌گیرد

مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز در دیدار با فرمانده انتظامی شهرستان تبریز، تاکید کرد که این سازمان، با برخورداری از بدنه فعال و با تمام ظرفیت‌های فنی، در کنار برنامه‌های فرهنگی و آموزشی پلیس است.

 به گزارش روابط‌عمومی سازمان، میکائیل نظری در این دیدار، به قابلیت‌های فرهنگی شهرداری تبریز اشاره کرد و گفت: بخش عمده‌ای از نارسایی‌ها و آسیب‌های اجتماعی، ریشه در موضوعات فرهنگی و آموزشی دارد، از این رو، مصمم هستیم در کنار نیروی انتظامی، نیازهای اساسی این حوزه را پیگیری کنیم.
وی فیلم‌های آموزشی و مستندهای شهروندی را از تاثیرگذارترین اقدامات سازمان، عنوان و خاطرنشان کرد:  حمایت عزیزان نیروی انتظامی، به خصوص در مورد تسهیل صدور مجوزهای تولید، می‌تواند به تولید آثار ماندگار و تاثیرگذار بینجامد.
نظری با اشاره به اینکه  سازمان فرهنگی و هنری، می‌تواند در خدمت نیروی انتظامی، کارکرد تخصصی حوزه فرهنگ داشته باشد، اظهار داشت: در تولید آثار مختلف، نیازمند محتوایی هستیم که آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی شهر را انعکاس داده و راهکارها را بازگو کند.
مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز تصریح کرد:  پلیس، مهم‌ترین مرجع این محتوا است و سازمان فرهنگی و هنری تمام تلاش خود را برای انتقال پیام پلیس به کار خواهد گرفت.


سرهنگ نوروزی نیز در این دیدار، با اشاره به اینکه استان آذربایجان‌شرقی و شهر تبریز، از امن‌ترین خطه‌های کشور است، افزود: این امنیت، مرهون پشتوانه مذهبی و فرهنگی مردم و همچنین همکاری و همدلی نهادهای مختلف اجرایی است.
وی تاکید کرد: تجربه نشان داده که بخش عمده‌ای از ناهنجاری‌ها، ریشه در کم‌اطلاعی و گم‌آگاهی دارد؛ از این رو کار فرهنگی باید اساس هدفگذاری‌های‌مان باشد.
فرمانده انتظامی شهرستان تبریز، آسیب‌های فضای مجازی و رفتارهای ترافیکی را از نیازهای بارز برای همکاری طرفین عنوان کرد.
سرهنگ نوروزی با استقبال از پیشنهادهای مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری، برای همکاری موثر با این سازمان، اعلام آمادگی کرد.
 


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز