لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 5 دي 1397     |     کد : 5136

برنامه های دورهمی، زمینه ساز آشتی هنرهای مختلف

فعال رسانه ای شهر تبریز، برگزار شدن برنامه های مختلف برای دورهم جمع شدن هنرمندان را زمینه ساز ایجاد آرامش و آشتی در حوزه هنرهای مختلف ارزیابی نمود.

اسد بابایی، در حاشیه همنشینی هنرمندان در مراسم چیلله‌گئجه‌سی، سرپرست خبرگزاری مهر در استان ضمن قدردانی از تلاش صورت‌گرفته برای برگزاری مراسم دورهمی هنرمندان شهر در آستانه زمستان، گفت: فرهنگ، زیربنای جامعه است و زمینه ساز ترقی و توسعه جامعه می شود به همین جهت نیازمند استمرار و توسعه این اقدامات هستیم.
به گفته عضو هیئت مدیره و نائب رئیس خانه مطبوعات و رسانه های کشور، امروز به شدت نیازمند تاکید و تمرکز بیشتر بر حوزه فرهنگ هستیم زیرا جامعه هایی با فرهنگ ضعیف، هر چقدر برای توسعه اقتصادی تلاش کنند، نتیجه موثری نخواهد گرفت.
بابایی افزود: برگزاری این برنامه ها نوعی آشتی بین هنرمندان است و به هم افزایی ایشان در راستای خلق آثار برجسته یاری می رساند، به همین علت از تلاش اثربخش سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز قدردانی می‌کنم و امیدوارم بهانه های مختلفی برای استمرار این مراسم را مد نظر قرار دهند.
سرپرست خبرگزاری مهر در استان در خاتمه گفت: تبریز همواره مهد فرهنگ و هنر بوده، به همین جهت هر قدر در سال‌های اخیر در این راستا به مشکلاتی برخورده باشیم، باز هم می توانیم به این جایگاه اثرگذار در شکل دهی مسیر حرکت جامعه برسیم.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز