چهارشنبه 27 شهريور 1398 _
 لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 11 آذر 1397     |     کد : 5095

طرح های مشترک فرهنگی، ضامن اعتلای فرهنگ شهروندی

مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، با مدیرکل ورزش و جوانان استان دیدار و بر لزوم اجرای برنامه ها و طرح های مشترک فرهنگی تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، میکائیل نظری در این دیدار، مجموعه ورزش و جوانان را مهمترین حوزه دولتی در تامین نشاط و سلامت شهروندان خواند و افزود: سازمان فرهنگی و هنری، مشابه همین وظایف و کارکردها را در مدیریت شهری دارا است، از این رو، هم افزایی و تعامل طرفین، می تواند به تاثیرگذاری و وسعت برنامه های اجرایی بینجامد.
وی با اشاره به این که طیف سِنی جوان، مهم ترین مخالب هر دو سازمان است، گفت: تجربه پربار سازمان فرهنگی در برگزاری برنامه های میدانی، می تواند با همایش های ورزش همگانی توام شده و در خدمت شور و نشاط عموم باشد.
ایوب بهتاج، مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در این دیدار با اشاره به تاثیر گسترده حوزه فرهنگ اظهار داشت: شهرداری در هر دو حوزه عمران و بحث های فرهنگی، نقش بسزا دارد؛ با این حال، جایگاه برنامه های فرهنگی و تاثیری که این برنامه ها در روح و اندیشه افراد دارد، بسیار حایز اهمیت است.
وی منابع انسانی را رکن اصلی هر جامعه خواند و گفت: ارتقای نشاط روحی و جسمی شهروندان، وظیفه نهادهای فرهنگی و اجتماعی است.
بهتاج، با قدردانی از حضور مدیرعامل سازمان، خاطرنشان کرد: در صورت تداوم جلسات و نشست های مشترک، می توان به ایده ها و ابتکارات موثر برای همکاری های اجرایی دست یافت.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز