لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
تاریخ : شنبه 5 آبان 1397     |     کد : 5059

دیدار میکائیل نظری با مدیر روابط عمومی دانشگاه تبریز

میکائیل نظری با مدیر روابط‌عمومی دانشگاه تبریز دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی، تاکید کرد که قابلیت‌های فرهنگی و هنری شهرداری تبریز در خدمت همکاری‌های دو جانبه است.

به گزارش روابط‌عمومی، نظری در این دیدار با اشاره به این‌که سازمان در ماه‌های اخیر، عمدتاً در حوزه آموزش متمرکز بوده‌است، گفت: تعامل با روابط‌عمومی دانشگاه تبریز با توجه به ارتباط مداوم این واحد با حوزه دانش و پژوهش، می‌تواند در نیازسنجی‌ برنامه‌های فرهنگی و هنری، نقش تعیین‌کننده ایفا کند.
وی با تبریک انتصاب محسن بابازاده، اظهار امیدواری کرد، مدیریت جدید روابط عمومی در دانشگاه تبریز، دوره‌ای موفق در انعکاس موفقیت‌های علمی و فرهنگی دانشگاه تبریز باشد.
بابازاده، مدیر روابط‌عمومی دانشگاه تبریز نیز در این دیدار با قدردانی از حضور نظری، خاطرنشان کرد: برخورداری شهرداری تبریز، از نیروهای توانمند و خلاق در حوزه فرهنگ، مزیت مهمی است که می‌تواند منشاً جریان موثر فرهنگی شود.
وی با بیان این‌که حوزه فرهنگ، ذاتاً یک حوزه حساس و آسیب‌پذیر است، تاکید کرد: نقش افراد شایسته در پوشش خلاها و نقاط ضعف این حوزه، حایز اهمیت است.
در پایان این دیدار، نظری، قطعه خوشنویسی از انتشارات فرهنگی سازمان را به مدیر روابط عمومی دانشگاه تبریز اهدا کرد.عکس: داود نجفی


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز