لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 2 آبان 1397     |     کد : 5056

کتاب، گنجینه آگاهی و دانایی

همزمان با برگزاری شانزدهمین نمایشگاه کتاب تبریز، فعالان فرهنگی شهر تبریز با حضور در بزرگترین رخداد فرهنگی شمالغرب کشور، با اهالی کتاب به گفتگو نشستند.

در بازدید گروهی فعالان فرهنگی از نمایشگاه کتاب، میکائیل نظری ضمن دیدار از غرفه های مختلف نمایشگاه، با نویسندگان، اهالی فرهنگ و تلاشگران حوزه کتاب به گفتگو نشست.
وی ابراز امیدواری نمود فعالیت ارزشمند صورت گرفته در قالب نمایشگاه کتاب تبریز سرآغازی برای بازخوانی و همکاری های گسترده نهادهای فرهنگی و مردم با نویسندگان و دست اندرکاران حوزه کتاب باشد.
نظری افزود: با مشارکت بیشتر و فعالتر اهالی حوزه فرهنگ و هنر و نویسندگان، می توانیم شاهد تحولی عمیق در لایه های مختلف جامعه و حرکت به سمت توسعه پایدار باشیم.
وی همچنین از بخش فعالیت های جنبی، انجمن های ادبی و تشکلها نیز بازدید نمود و استمرار فعالیت این گروهها را در توسعه فضای فرهنگی شهر موثر دانست.
نظری تصریح کرد: ارزيابي شرايط و امكانات موجود فرهنگي، نشان دهنده اين است كه امروز نيز كتاب به عنوان يك وسيله مطمئن و اثربخش در بهبود فضای جامعه مي‏تواند مورد استفاده قرار گيرد و نمایشگاه کتاب تبریز فرصتی مغتنم برای برآورده شدن این نیاز است.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز