لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 2 آبان 1397     |     کد : 5055

رسانه، عامل توسعه فرهنگی شهر است

میکائیل نظری در دیدار با خبرنگاران خبرگزاری ایرنا، بر ضرورت توسعه از طریق رسانه های گروهی تاکید شد.

میکائیل نظری در این دیدار با اشاره به جایگاه رسانه در پرورش و ارتقای افکار عمومی جامعه داشت: رسانه ها همواره در اصلاح رویه های ناپسند فرهنگی نقشی موثر داشته اند و در بسترسازی برای فعالیت ها ور خدادهای فرهنگی موثر عمل کرده اند.

وی افزود: ما همواره رسانه ها را به عنوان بازوی قدرتمند تبیین، اطلاع رسانی و همچنین نقد رخدادهای فرهنگی در کنار خود دیده ایم و همواره از آنها برای بالندگی فرهنگی  شهر قدردان بوده ایم.

محمد عزیزی راد نیز در این دیدار، با قدردانی از همراهی مدیران فرهنگی و فعالیت های اثرگذار آنها در احیا و ترمیم هویت فرهنگی تبریز اظهار داشت:  برای ما مایه مسرت و دلگرمی است که در سایه تعامل و همراهی با مدیران فرهنگی بتوانیم زمینه بالندگی شهر را فراهم کنیم.

مدیر خبرگزاری ایرنا، دفتر آذربایجان شرقی اظهارداشت: آنچه ابن فضا را امیدوار کننده ساخته است، حضور مدیران فرهنگی به معنی واقعی کلمه در حوزه فعالیت های فرهنگی است که هم این حوزه را می شناسند و هم برای بالندگی آن همت و توان خود را از طریق تعامل های سازنده، مشورت و مشارکت با مجموعه های نوپا و خلاق، به کارمی بندند.

وی ابراز امیدواری کرد که این روند، به زایش اتفاقات ماندگار و موثر منجر شود.

این نشست مشترک در پایان با مراسمی صمیمیانه، در تبریک تولد محمد عزیزی راد، همراه شد.مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز