لینک های مرتبط

 
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 15 مهر 1397     |     کد : 5049

هنرمند شریف

امروز، 15 مهرماه همچنین تولد استاد خسرو پایاب نیز هست. هنرمند برجسته و پیشکسوت تئاتر که آثار فاخر و ممتازی را در حافظه تئاتر تبریز ثبت کرده است. حامد منافی بازیگر و کارگردان باسابقه تئاتر، یادداشتی در این خصوص ارائه کرده اند:

تبریک گفتن تولد دوستان و آشنایان یک امر عادی و کاملا معمولی ست،که گاهی حتی آن را فراموش می کنیم. اما در باره بعضی افراد،این نه تنها عادی و معمولی نیست بلکه امریست ویژه و خاص.
چون قرار است تولد کسی را تبریک بگویی که ویژه و خاص است،یک شخصیت کاریزماتیک،مهربان ،با دیسیپلین هنری خاص،شخصیتی که ابعاد وجودی گوناگونش باعث شده هر کسی که در حوزه تئاتر دستی بر آتش دارد، یکی از وجوه او را بعنوان سرمشق خود قرار دهد.
او هنرمندی است والا و چند وجهی، او طراح صحنه و دکوراتور قهاریست، بازیگر توانمند و کارگردانی خلاق است و از همه مهمتر او انسانی است شریف و بسیار دوست داشتنی، او کسی نیست جز استاد ارجمند جناب خسرو پایاب.
استاد گرانقدر خدا را شاکرم که شما را به ما تئاتری ها ارزانی داشته،امیدوارم همواره سایه شما را بر سرهنر تئاتر این شهر داشته و هر سال این وجد و شور با ما همراه باشد که تولدتان را بعنوان یک امر خاص و ویژه تبریک بگوئیم .
همواره پایاب و پایا باشید عزیزترین
 


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز