لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 8 مهر 1397     |     کد : 5044

الگوی هشت ساله دفاع مقدس، راهگشای ما در همه تنگناهاست

فرمانده پیشین و چهره شاخص لشکر عاشورا گقت: الگوی هشت ساله دفاع مقدس، راهگشای ما در همه تنگناهاست.

سرهنگ پاسدار، دکتر علی قادری در نشست بصیرت افزایی و خاطره گویی که توسط پایگاه مقاومت شهید حیدرنیا همزمان با هفته دفاع مقدس برگزار  شده بود، با بیان اینکه سالهای حماسه و دفاع در هشت سال دفاع مقدس، واجد ارزش ها و ویژگی های بی بدیلی است اظهار داشت: تجاربی که در آن مقطع کسب کردیم به ما کمک کرده است که الگویی مشخص برای همه دوران ها داشته باشیم و به لحاظ تجربی برای آینده آماده تر باشیم.

وی افزود: دشواری های دوران دفاع مقدس به ما آموخت که هیچ موضوعی نمی تواند بر اراده ملت ایران غلبه کند و ملت ایران با همه سختی هایی که در راه دارند می توانند بر مشکلات فائق آیند.

وی ادامه داد: نحوه مدیریت منابع درآن دوران به نحوی بود که توانستیم با بسیج نیروها، ولایت پذیری و اراده پولادین مردم بر همه سختی ها نائل آییم و در جبهه ها پیروز شویم.

دکتر قادری با بیان اینکه ایران در این جبهه در بسیاری از عرصه ها موفق عمل کرد اظهار داشت: در این وادی آنچه اهمیت می یابد، اتحادی است که در همه عرصه ها وجود دارد و پیوند میان مسئولان و مردم باید افزایش یابد.

وی اظهار داشت: حقیقت امر این است که دشواری های فعلی به گستردگی زمان دفاع مقدس نیست و می توان با ولایت پذیری،برهمه آنها فائق آمد.

این نشست به خاطره گویی از شماری از شهدای تبریزی دفاع مقدس همراه شد.


 


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   يکشنبه 8 مهر 1397  ساعت  13:40   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  62
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :