لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 8 مهر 1397     |     کد : 5044

الگوی هشت ساله دفاع مقدس، راهگشای ما در همه تنگناهاست

فرمانده پیشین و چهره شاخص لشکر عاشورا گقت: الگوی هشت ساله دفاع مقدس، راهگشای ما در همه تنگناهاست.

سرهنگ پاسدار، دکتر علی قادری در نشست بصیرت افزایی و خاطره گویی که توسط پایگاه مقاومت شهید حیدرنیا همزمان با هفته دفاع مقدس برگزار  شده بود، با بیان اینکه سالهای حماسه و دفاع در هشت سال دفاع مقدس، واجد ارزش ها و ویژگی های بی بدیلی است اظهار داشت: تجاربی که در آن مقطع کسب کردیم به ما کمک کرده است که الگویی مشخص برای همه دوران ها داشته باشیم و به لحاظ تجربی برای آینده آماده تر باشیم.

وی افزود: دشواری های دوران دفاع مقدس به ما آموخت که هیچ موضوعی نمی تواند بر اراده ملت ایران غلبه کند و ملت ایران با همه سختی هایی که در راه دارند می توانند بر مشکلات فائق آیند.

وی ادامه داد: نحوه مدیریت منابع درآن دوران به نحوی بود که توانستیم با بسیج نیروها، ولایت پذیری و اراده پولادین مردم بر همه سختی ها نائل آییم و در جبهه ها پیروز شویم.

دکتر قادری با بیان اینکه ایران در این جبهه در بسیاری از عرصه ها موفق عمل کرد اظهار داشت: در این وادی آنچه اهمیت می یابد، اتحادی است که در همه عرصه ها وجود دارد و پیوند میان مسئولان و مردم باید افزایش یابد.

وی اظهار داشت: حقیقت امر این است که دشواری های فعلی به گستردگی زمان دفاع مقدس نیست و می توان با ولایت پذیری،برهمه آنها فائق آمد.

این نشست به خاطره گویی از شماری از شهدای تبریزی دفاع مقدس همراه شد.


 


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز