لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 1 مهر 1397     |     کد : 5041

دفاع مقدس، یادگاری برای تمام دورانها

همزمان با هفته دفاع مقدس، بسیجیان و اعضای پایگاه مقاومت شهید حیدرنیای سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در راستای گرامیداشت این ایام اقدام نمودند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، میکائیل نظری در این رابطه گفت: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت های دلاوران بی ادعایی است که در راه هدف والایشان از جان خود گذشته اند و بی تردید زبان هنر یکی از کارآمد ترین راههای بیان موضوعات است و بیان جلوه های مختلف سالهای دفاع مقدس از مهمترین و زیباترین تلاش های صورت گرفته توسط هنرمندان محسوب می شود.
به گفته مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، این نهاد برای برگزاری هر چه باشکوهتر برنامه های هفته دفاع مقدس، از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند و ضمن مشارکت در برنامه های مختلف سطح شهر، اقدامات متنوعی برای همکاران سازمان نیز در نظر گرفته است.
وی تصریح کرد: غبارروبی و تجدید میثاق با آرمانهای شهدا در محل گلزار شهدای وادی رحمت، نصب بنر و تصاویر مختلف با موضوع دفاع مقدس در سطح شهر و در محل سازمان، برگزاری نمایشگاه عکس شهدای هنرمند، نمایشگاه عکس لایه های پنهان جنگ، مسابقه دارت و برنامه کوهپیمایی برای همکاران بسیجی در مدت هفته دفاع مقدس صورت گرفته است.
نظری، دیدار با خانواده شهدای هنرمند و ایثارگران هنرمند را از دیگر برنامه های انجام گرفته معرفی نمود و افزود: پخش مستند «آن 23 نفر» ویژه اعضای پایگاه نیز به مناسبت هفته دفاع مقدس در دستور کار قرار دارد.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز