لینک های مرتبط

 
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 17 مرداد 1397     |     کد : 4953

روز خبرنگار، روزی به حرمت کلام و آگاهی

شهر تبریز به ویژه در حوزه فعالیتهای فرهنگی، همواره از همراهی و حضور اهالی پرتلاش رسانه بهره برده است و این همراهی زمینه ساز توسعه شهر اولینهای ایران زمین است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، میکائیل نظری با شادباش روز خبرنگار به اهالی پرتلاش رسانه در شهر تبریز گفت: توسعه فرهنگی وقتی اثربخش است که از یاری و حمایت بخش رسانه ای و فعالان حوزه اطلاع رسانی بهره مند باشد و این ضرورتی بی بدیل در تمام جوامع به خصوص در شهر تبریز به عنوان شهری با پیشینه تاریخی ارزشمند است.
سرپرست سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز افزود: شهر تبریز با توجه به پیشینه غنی در زمینه های مختلف به ویژه در حوزه فعالیتهای رسانه ای و مطبوعاتی، همواره پیشتاز و اثرگذار بوده است، به همین جهت امروز وظیفه سنگینی بر دوش فعالان فرهنگی این شهر وجود دارد.
به گفته وی، فعالان رسانه ای تبریز با توجه به سابقه طولانی اطلاع رسانی شهرمان، افرادی پرتلاش و متعهد هستند و هر زمان نیاز بوده به یاری تلاشگران شهر در عرصه های مختلف شتافته اند.
نظری با تاکید بر اینکه توسعه جامعه و اثرگذاری مطلوب هیچ اقدام فرهنگ محوری بدون همیاری رسانه ها و خبرنگاران ممکن نیست، افزود: نقش فعالان رسانه ای از جمله مسئولین و مدیرات نشریات کاغذی و الکترونیک، خبرنگاران، عکاسان خبری و تمامی عوامل رسانه ای در خصوص اقدامات و برنامه های فرهنگی بسیار پررنگ و حساس است و به همین جهت همواره از همراهی و حضور این تلاشگران در عرصه دریافت نظرات و آرا و راهنمایی هایشان استقبال می کنیم.
سرپرست سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز با اشاره به استمرار برگزاری نشست های رسانه ای صبح رسانه با موضوعات مهم و اولویت دار شهر، ابراز امیدواری نمود شاهد خروج تصمیمات ارزشمند و همدلی رسانه ای در راستای توسعه شهر عزیزمان باشیم.
وی در خاتمه ضمن تبریک و شادباش 17 مرداد روز خبرنگار به تمامی اطلاع رسانان جامعه به خصوص فعالان رسانه ای شهر تبریز، توفیق در این عرصه را برای تلاشگران خبری شهر طلب نمود.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز