لینک های مرتبط

 
 
 

 
 
  جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 17 تير 1397     |     کد : 4887

ضرورت نقش‌آفرینی ادبیات کودک و نوجوان، در پایه‌ریزی آموزش‌های شهروندی

سرپرست سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز بر لزوم نقش‌آفرینی ادبیات کودک و نوجوان، در پایه‌ریزی آموزش‌های شهروندی تاکید کرد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، میکائیل نظری در دیدار با جمعی از فعالان فرهنگی و هنری حوزه کودک و نوجوان، با بیان این مطلب اظهار داشت: تجربه فرهنگی نشان داده که هنر حوزه کودکان و نوجوانان، یک مقوله سرگرم‌کننده و ابتدایی نیست، بلکه فرصت مهمی است که آینده فرهنگی و اجتماعی شهر را رقم می‌زند.
وی بر لزوم پیگیری آموزش‌های شهروندی از سنین پایه تاکید کرد و گفت: تجربه همیاران پلیس و نقش تاثیرگذار نظارت و مسئولیت‌پذیری کودکان در کاهش تصادفات جاده‌ای و تخلفات ترافیکی، نشان داد که این حوزه چقدر می‌تواند نتیجه‌بخش واقع شود.
وی از تدوین بخشی از محتوای آموزشی کتب آموزش شهروندی با مسئولیت سازمان فرهنگی و هنری خبر داد و افزود: نقش فعالان فرهنگی و هنری حوزه کودک و نوجوان در این خصوص حائز اهمیت است و می‌تواند به غنای سرفصل‌های آموزشی بیفراید.
نویسندگان، تصویرسازان و ناشران حاضر در این نشست، به بیان دیدگاه‌های خود در خصوص مشارکت در برنامه‌‌های آموزش شهروندی پرداختند.
 


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز