لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 17 تير 1397     |     کد : 4887

ضرورت نقش‌آفرینی ادبیات کودک و نوجوان، در پایه‌ریزی آموزش‌های شهروندی

سرپرست سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز بر لزوم نقش‌آفرینی ادبیات کودک و نوجوان، در پایه‌ریزی آموزش‌های شهروندی تاکید کرد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، میکائیل نظری در دیدار با جمعی از فعالان فرهنگی و هنری حوزه کودک و نوجوان، با بیان این مطلب اظهار داشت: تجربه فرهنگی نشان داده که هنر حوزه کودکان و نوجوانان، یک مقوله سرگرم‌کننده و ابتدایی نیست، بلکه فرصت مهمی است که آینده فرهنگی و اجتماعی شهر را رقم می‌زند.
وی بر لزوم پیگیری آموزش‌های شهروندی از سنین پایه تاکید کرد و گفت: تجربه همیاران پلیس و نقش تاثیرگذار نظارت و مسئولیت‌پذیری کودکان در کاهش تصادفات جاده‌ای و تخلفات ترافیکی، نشان داد که این حوزه چقدر می‌تواند نتیجه‌بخش واقع شود.
وی از تدوین بخشی از محتوای آموزشی کتب آموزش شهروندی با مسئولیت سازمان فرهنگی و هنری خبر داد و افزود: نقش فعالان فرهنگی و هنری حوزه کودک و نوجوان در این خصوص حائز اهمیت است و می‌تواند به غنای سرفصل‌های آموزشی بیفراید.
نویسندگان، تصویرسازان و ناشران حاضر در این نشست، به بیان دیدگاه‌های خود در خصوص مشارکت در برنامه‌‌های آموزش شهروندی پرداختند.
 


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   يکشنبه 17 تير 1397  ساعت  11:07   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  114
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :