سه شنبه 6 فروردين 1398 _
 
 
 لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 17 تير 1397     |     کد : 4886

پیگیری طرح‌های مشترک فرهنگی و مذهبی با همکاری سازمان‌های فرهنگی‌وهنری و آرامستان‌ها

سرپرست سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز در دیدار با مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز، ضمن قدردانی از نقش فرهنگی و مذهبی این مجموعه، بر ضرورت پیگیری طرح‌های مشترک فرهنگی تاکید کرد.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، میکائیل نظری در این دیدار اظهار داشت: سرمایه اصلی سازمان فرهنگی و هنری، حمایت و همراهی همکارانی است که در حوزه‌های مختلف اجرایی، نگرش فرهنگی و هنری دارند.
وی یادآور شد: اجرای مشترک برنامه وداع با ماه مبارک رمضان، از جمله همین برنامه‌ها بود که در جورا گلزار شهدای وادی رحمت، لحظات ماندگاری برای شهروندان خلق کرد و البته بدون همراهی سازمان آرامستان‌ها میسر نبود.
سرپرست سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز در ادامه، محله‌محوری را از جمله رویکردهای سازمان فرهنگی و هنری خواند و گفت: بخشی از این برنامه، مربوط به افراد شاخص مدفون در گورستان‌های محله‌ای است که بعضاً فراموش شده‌اند؛ از این رو همکاری طرفین، برای معرفی مفاخر فقید، تاثیر خواهد بود.
احد فلاحی، مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز نیز در این دیدار، تاکید کرد که ظرفیت‌های فرهنگی و هنری سازمان آرامستان‌ها، در خدمت برنامه‌های مشترک فرهنگی است.
وی اضافه کرد: چهره‌های شاخصی که در حوزه‌های مختلف فرهنگی و مذهبی، در وادی رحمت و سایر آرامستان‌های شهر تبریز، مدفون هستند، می‌توانند با همکاری دو سازمان، به طرز شایسته، در اعتلای محلات قدیمی، نقش‌آفرین باشند.
 


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز