لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
تاریخ : شنبه 16 تير 1397     |     کد : 4885

ظرفیت‌های مغفول سازمان‌های شهرداری، زمینه‌ساز درآمدزایی‌های ارزشمند است

سرپرست امور هماهنگی سازمان‌ها و شرکت‌های شهرداری تبریز، با اشاره به قابلیت‌های ویژه‌ای که در 21 سازمان‌ شهرداری حاکم است، تاکید کرد: در صورت بهره‌برداری مطلوب از نیروی انسانی و مدیریت هزینه‌ها، می‌توانیم شاهد شکوفایی استعدادهای درآمدزایی در شهر باشیم.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، میراعتماد عمادی در دیدار با سرپرست سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، خاطرنشان کرد: بخشی از ناامیدی‌هایی که بعضاً که در مورد شهرداری عنوان می‌شود، نتیجه غفلت از ظرفیت‌ها و قابلیت‌های ارزشمند هر یک از سازمان‌هاست؛ این در صورتی است سازمان‌ها در شهرداری تبریز، با برخورداری از استقلال لازم و توان تخصصی بالا، می‌توانند در حوزه‌های  مختلف فرهنگی، خدماتی، عمرانی و اجتماعی شهر و حتی استان، نقش مولد ایفا کرده و درآمدزا باشند.
وی تاکید کرد: این امر، در وهله اول نیازمند فضای مودت و همکاری بین مدیران شهری است، در وهله دوم، باید سعی کنیم از کوچکترین هزینه‌های زائد و بی‌مورد پرهیز کنیم.
عمادی به ظرفیت‌های خاص سازمان فرهنگی و هنری اشاره و خاطرنشان کرد: خوشبختانه سازمان فرهنگی و هنری، اساس‌نامه کاملی دارد و سرپرست سازمان، با توجه به انگیزه قوی و شناخت خوبی که از فضای کاری دارد، می‌تواند ظرفیت‌های مغفول سازمان را احیا کند.
وی با تاکید بر این‌که سازمان فرهنگی و هنری باید از فرصت‌‌های تخصصی خود دفاع کند، تصریح کرد: تمرکز اقدامات فرهنگی، هنری، آموزشی و برنامه‌های تبلیغات محیطی شهر، در حوزه سازمان فرهنگی و هنری، از جمله راهکارهایی است که نقش موثر در آتیه سازمان خواهد داشت.
سرپرست سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز نیز در این دیدار، با اشاره به این‌که آموزش‌های شهروندی، مبنای کاری سازمان فرهنگی و هنری است، افزود: هزینه‌گذاری‌های سازمان، بر همین اساس تدوین خواهد شد و سعی خواهیم کرد با مدیریت مطلوب نیروی انسانی، سازمان را در مدار رویکردهای شهرداری، به سمت نقطه مطلوب هدایت کنیم.
وی ادامه داد: خوشبختانه نیروهای متخصص سازمان، مصمم و همدل هستند و به امید خدا و علی‌رغم معضلات مالی، سعی خواهیم کرد دوره موفقی را در مسیر موفقی پیش ببرند.
در پایان این دیدار که در محل معاونت امور هماهنگی سازمان‌ها و شرکت‌های شهرداری تبریز برگزار شد،  سرپرست سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، بااهدای بسته فرهنگی از تولیدات سازمان، از حمایت‌های مهندس عمادی قدردانی کرد.
 


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
نوشته شده در   شنبه 16 تير 1397  ساعت  15:36   توسط   مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز    تعداد بازدید  123
ویرایش شده در شنبه 16 تير 1397 ساعت 15:43 توسط مدیر سایت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :