سه شنبه 6 فروردين 1398 _
 
 
 لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
تاریخ : شنبه 16 تير 1397     |     کد : 4885

ظرفیت‌های مغفول سازمان‌های شهرداری، زمینه‌ساز درآمدزایی‌های ارزشمند است

سرپرست امور هماهنگی سازمان‌ها و شرکت‌های شهرداری تبریز، با اشاره به قابلیت‌های ویژه‌ای که در 21 سازمان‌ شهرداری حاکم است، تاکید کرد: در صورت بهره‌برداری مطلوب از نیروی انسانی و مدیریت هزینه‌ها، می‌توانیم شاهد شکوفایی استعدادهای درآمدزایی در شهر باشیم.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، میراعتماد عمادی در دیدار با سرپرست سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، خاطرنشان کرد: بخشی از ناامیدی‌هایی که بعضاً که در مورد شهرداری عنوان می‌شود، نتیجه غفلت از ظرفیت‌ها و قابلیت‌های ارزشمند هر یک از سازمان‌هاست؛ این در صورتی است سازمان‌ها در شهرداری تبریز، با برخورداری از استقلال لازم و توان تخصصی بالا، می‌توانند در حوزه‌های  مختلف فرهنگی، خدماتی، عمرانی و اجتماعی شهر و حتی استان، نقش مولد ایفا کرده و درآمدزا باشند.
وی تاکید کرد: این امر، در وهله اول نیازمند فضای مودت و همکاری بین مدیران شهری است، در وهله دوم، باید سعی کنیم از کوچکترین هزینه‌های زائد و بی‌مورد پرهیز کنیم.
عمادی به ظرفیت‌های خاص سازمان فرهنگی و هنری اشاره و خاطرنشان کرد: خوشبختانه سازمان فرهنگی و هنری، اساس‌نامه کاملی دارد و سرپرست سازمان، با توجه به انگیزه قوی و شناخت خوبی که از فضای کاری دارد، می‌تواند ظرفیت‌های مغفول سازمان را احیا کند.
وی با تاکید بر این‌که سازمان فرهنگی و هنری باید از فرصت‌‌های تخصصی خود دفاع کند، تصریح کرد: تمرکز اقدامات فرهنگی، هنری، آموزشی و برنامه‌های تبلیغات محیطی شهر، در حوزه سازمان فرهنگی و هنری، از جمله راهکارهایی است که نقش موثر در آتیه سازمان خواهد داشت.
سرپرست سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز نیز در این دیدار، با اشاره به این‌که آموزش‌های شهروندی، مبنای کاری سازمان فرهنگی و هنری است، افزود: هزینه‌گذاری‌های سازمان، بر همین اساس تدوین خواهد شد و سعی خواهیم کرد با مدیریت مطلوب نیروی انسانی، سازمان را در مدار رویکردهای شهرداری، به سمت نقطه مطلوب هدایت کنیم.
وی ادامه داد: خوشبختانه نیروهای متخصص سازمان، مصمم و همدل هستند و به امید خدا و علی‌رغم معضلات مالی، سعی خواهیم کرد دوره موفقی را در مسیر موفقی پیش ببرند.
در پایان این دیدار که در محل معاونت امور هماهنگی سازمان‌ها و شرکت‌های شهرداری تبریز برگزار شد،  سرپرست سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز، بااهدای بسته فرهنگی از تولیدات سازمان، از حمایت‌های مهندس عمادی قدردانی کرد.
 


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز