سه شنبه 6 فروردين 1398 _
 
 
 لینک های مرتبط


 
 
 

 
  جستجو
 
تاریخ : شنبه 16 تير 1397     |     کد : 4884

معرفت شکل‌گرفته در سازمان، نویدبخش رخدادهای ممتاز است

هنرمند سرشناس خوشنویسی گفت: معرفت شکل‌گرفته در دوره جدید سازمان، نویدبخش رخدادهای ممتاز است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، استاد داود نیکنام در دیدار با مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریزگفت: رویکرد جدید اتخاذ شده در سازمان مبتنی بر ارج نهادن واقعی به هنرمندان اتفاق فرخنده و مبارکی است و امیدوارم که این روند استمرار داشته باشد.

وی افزود: استمرار این روند موفقیت‌آمیز خواهد بود و به کسب نتایج مطلوب کمک خواهد کرد.

استاد نیکنام با بیان اینکه، مشکلات اجرایی همواره وجود داشته و در آینده نیز وجود خواهد داشت، عنوان کرد: به هر حال مشکلات اجرایی و اداری همیشه هست اما اگر پا پس بگذاریم کاری از پیش نخواهیم بود.

وی خاطر نشان کرد: اگر واقعا روحیه دلسوزی و پشتکار داریم باید دست‌دردست هم، با تمام قوا کار کنیم، در این صورت قطعا لطف خدا نیز شامل حال ما خواهد بود.

این هنرمند خوشنویس ادامه داد: کار فرهنگی و هنری در شهر تبریز دشواری‌های خاص خود را دارد و آنچه مهم است این است که هنرمندان و مسئولان پا‌به‌پای هم در کنار مردم باشد. در اینصورت خروجی این همکاری تاثیرگذار خواهد بود.

سرپرست سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز نیز در این دیدار، با قدردانی از حضور استاد نیکنام در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، گفت: بزرگترین امید ما، تکیه بر سرمایه های این شهر که همانا بزرگان و اساتید فرهنگ و هنر است و امیدواریم که از این رهگذر، بتوانیم جایگاه واقعی سازمان را اعاده کنیم.

میکاییل نظری خاطر نشان کرد: هنرمندان سرمایه های اجتماعی شهروند و می توان با تکیه بر اعتماد و حسن نظر آنها، کارهای ماندگار و بی شماری را سامان داد و از دریچه این اعتماد اقدامات نکرده را به سرانجام رساند.

وی با بیان اینکه در دوره جدید برای اعتلای نام و اعتبار سازمان از همه ظرفیت های فردی و جمعی همکاران مایه گذاشته ایم اظهار داشت: سازمان برای استمرار این روند، از همه توان خود بهره خواهد برد و همواره خودمان را نیازمند رهنمودهای هنرمندان می دانیم.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز